Kupujem plastiku za noge (iznad mašine na rami) za Tomos APN 6

toecutter

Well-known member
Ako nekome stoji negdje u garaži...
ja sam pojačao mog APN 6 i zavario mu dodatni dio na ramu (između rezervoara i sica) pa ne mogu staviti onu plastiku, a i nemam je.
Ako ima netko viška i za neku simboličnu cienu javite.
Preradio bi je i pokušao bi je nekako pripasati jer baš mi fali na 6-tici.
 
Ako ti nesto treba, navedi decidirano i odem pogledati u ducan u Bjelovaru koji ima sve za tomose. Puknem ti postom doma ako zelis. Napisi ako trebas jos koju stvar
 
  • Like
Reactions: toecutter
Ako ti nesto treba, navedi decidirano i odem pogledati u ducan u Bjelovaru koji ima sve za tomose. Puknem ti postom doma ako zelis. Napisi ako trebas jos koju stvar
[/QUOTE

Hvala stari, ali tesko da toga ima novoga za kupiti.
To je plastika za APN 6 koja dode iznad masine na ramu.
Ko fol mozes noge ns nju stavit .valjda...

Ja je moram piliti i pripasati jer sam dovario pojacanje na rami....😬😂
 
Nisam našao Tomos temu pa se tu ubacujem
Ima netko, ili zna di kupit ovu "vidu"
Inace motor je tomos Automatic 1973
20201125_182105.jpg
20201125_182131.jpg
 
Ne znam odgovor na pitanje, ali me zanima koju kremu koristiš za hidratizaciju kože ruku? Moje ruke su zbog ove bure jako grube i ispucale kože, a tvoje izgledaju tako mekano i glatko...
 
malo smo ušli u istospolne sfere ali bože moj, tu smo da si pomažemo. Uglavnom, priznam samo jednu kremu za ruke, a to je Krema 48, sa njom mažem i održavam glatkom i mekanom kožnu jaknu, hlače i čizme a i svoje ženskaste ruke.
A sad, vratimo se na Tomosa, ajmo ljudi, sigurno netko ima u garaži karburator viška za Automatic A3 sa pedalama.
 
  • Love
Reactions: El Mravac
Ja sam to jednom prilikom kupio u trgovini koja ima dijelove za poljoprivredne strojeve.
 
Za tog pedalaša sam imao ja,
malo smo ušli u istospolne sfere ali bože moj, tu smo da si pomažemo. Uglavnom, priznam samo jednu kremu za ruke, a to je Krema 48, sa njom mažem i održavam glatkom i mekanom kožnu jaknu, hlače i čizme a i svoje ženskaste ruke.
A sad, vratimo se na Tomosa, ajmo ljudi, sigurno netko ima u garaži karburator viška za Automatic A3 sa pedalama.
Jeli to ENCARWI A83 karb? I kako to misliš viška?
 
Za tog pedalaša sam imao ja,
Jeli to ENCARWI A83 karb? I kako to misliš viška?

Mislim da je, moram provjerit oznaku ali mislim da je A83.
Pa lipo, da ima viška karburator dijelova za prodat.
Zvao sam u ovaj Tomos dućan i kaže da ima (da je 20-ak kn), sutra cu ic vidjet, jos ako ima kapu za filter zraka super, jer je ova postojeca tvrda ko kamen.
 
Mislim da je, moram provjerit oznaku ali mislim da je A83.
Pa lipo, da ima viška karburator dijelova za prodat.
Zvao sam u ovaj Tomos dućan i kaže da ima (da je 20-ak kn), sutra cu ic vidjet, jos ako ima kapu za filter zraka super, jer je ova postojeca tvrda ko kamen.
Imam taj karb. ali mi je ža samo zbog jednog šarafa zbrčkati cili karb...
 

Attachments

  • A83.JPG
    A83.JPG
    80.4 KB · Views: 32
hvala svima na pomoći, Tomos dućan imao traženi dio, usput kupio i gumeni poklopac zračnog filtera i dihtung između karburatora i cilindra, nije imao dvije gumice, pa su poslužila 2 O-ringa ko brtvice. Nakon više od 15 godina, zlatna pila je užgala, doduše nakon jedno 20+ direktnih inekcija goriva u cilindar ali nije ni čudo koliko je čekala. Iz snimke se vidi da ide ko zmija.
a sad dosta zajebancije i nađite toecutter-u plastiku :mrgreen:
uživajte, snimano je mob pri velikoj brzini pa je snimka malo loša ali bože moj

sEL1aCQ.jpg


r8mhgLY.mp4
 
  • Like
Reactions: Spori