Kupujem staru kramu

Status
Not open for further replies.

Tarzan

Member
Recimo da sam jos relativno nov vozac i da se ne bi stel jos ubiti pa bi htio kupiti neku normalnu kramu za 1500€ (400-750cc).

Sto mi preporucate i da li netko zna za motor za tu cifru a da je u stvarno dobrom stanju?  :misli:

Molim vas da budete maksimalno objektivni i fer jer studiram i nemam love pa sam jedva skupio za vozacki i ovo malo para sto imam...  :cry:

Unaprijed hvala!!!
 
Tesko da ces za te novce naci nesto stvarno dobro. :misli:Sretno u kupovini. (y)
 
ima i za te novce.
moj frend je prije 20-tak dana kupio Z400j 82 godina za 8500kn,toči pali vozi
trebaš biti uporan u traženju (y)
za tu lovu uzmi u obzir Hondu CB450S fino ide,mala rega,a opet je Honda
 
ima ti u virovitici jedan kavasaki gpz 550 motor je jako uščuvan godina neznam koja je al znam da motor još ima original gume gore mislim da je cijena oko 10000 kn i izgleda ti isto ovak samo što ima druge topove .....
 
:LOL: :LOL:
                  moje mišljenje,sačekaj još malo i skupi još koju kintu
i onda traži nešto (y)
 
ako kupis nesto starije racunaj na to da ces malo cesce nesto popravljat, a ako uz to jos bude 400 ccm onda ti je tesko nac djelove tako da ti je bolje skupit jos sta love i kupit nesto novije
 
Za taj novac možeš naći Kawu (jebiga, ja pratim samo Kawu) GPZ600R (do '88.), GPZ1000RX (za sto do dvjesto eura više), GPX750R (zadnjeg sam ja kupio za 1500€, a onog prije za 1800€)..., nađu se u solidnom stanju, ali trebaš biti uporan. Sretno!
 
IgorZ said:
da se kupit,baš neki dan gledao za frenda, našao nekoliko komada u motofoto

e, i ja sam bas neki dan listao motofoto i ima dooobar izbor ...  8) 
 
Tarzan said:
Recimo da sam jos relativno nov vozac i da se ne bi stel jos ubiti pa bi htio kupiti neku normalnu kramu za 1500€ (400-750cc).

Sto mi preporucate i da li netko zna za motor za tu cifru a da je u stvarno dobrom stanju?  :misli:

Molim vas da budete maksimalno objektivni i fer jer studiram i nemam love pa sam jedva skupio za vozacki i ovo malo para sto imam...  :cry:

Unaprijed hvala!!!
Prodajem ja  svoj  pogledaj tu  na stranici u oglasniku Yamahu XS400 super stanje. Za cijenu se dogovorimo. (y)
 
Kupi si Hondu CB 450 S i nikad nebudes sarafio a to je jedan od boljih motora za pocetnike ...  (y)
 
Imam frenda kaj ti drzi te stare rage, a mozes se s njime dogovorit i za neku garanciju - jedan je od poznatijih servisera za stare honde
Ima par Four- ki, Bol D`ora, Suzukija - GS1000 (moj stari) i mislim jedan 400, Starog Dukca, Panoniju...
Ak te zanima, javi se na pvt.  :wink:
 
Hvala svima na odgovorima, puno ste mi pomogli!

Uzeo sam u obzir sve ponude, razmislio i eto - naisao na nesto...

kosta said:
ima i za te novce.
moj frend je prije 20-tak dana kupio Z400j 82 godina za 8500kn,toči pali vozi
trebaš biti uporan u traženju (y)
za tu lovu uzmi u obzir Hondu CB450S fino ide,mala rega,a opet je Honda

zorozic said:
Kupi si Hondu CB 450 S i nikad nebudes sarafio a to je jedan od boljih motora za pocetnike ...  (y)

Evo, nasao sam jednu CB450S iz 89. od drugog vlasnika sa 35'000km - kaze da je u izuzetnom stanju.  (y)

Da li netko sa mehanicarskim iskustvom ima volje otici samnom do Pozege (autom) pogledati to (ili ima netko u Pozegi  tko ima volje :wink:)?

Platim cugu, sta god treba...  :naklon:
 
u Požegi ? ...  :misli:

ja sam u Požegi, ali da me ubiješ neznam koji je to motor... kako se zove vlasnik ?

i BTW, mogu otići s tobom to pogledati ...  (y)
 
strasilo said:
u Požegi ? ...  :misli:

ja sam u Požegi, ali da me ubiješ neznam koji je to motor... kako se zove vlasnik ?

i BTW, mogu otići s tobom to pogledati ...  (y)

Poslao sam ti broj na PM, pa bi te zamolio da mi se javis kada nadjes vremena.
Bilo bi odlicno kada bi sutra to mogli pogledati jer ne znam koliko ce me jos covjek cekati...

HVALA!!!!!



Izi said:
vidjeh i hondu cb450f za te pare

Kakva je to honda? Cuo sam samo za cb450n i cb450s...?  :misli:
Ali opet, nije da znam bas toliko puno  :mrgreen: ...
 
KUPIO CB 450 S...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Puno hvala svima na pomoci, posebno "strasilu" i "kasu."

Vidmo se uskoro  (y)...

Pozdrav!!!
 
Status
Not open for further replies.