kupujem tuono ili rsv

jaki said:
evo ako tko ima za ponuditi..krševi me ne zanimaju.. (y)
vozit zzr 1400 pa onda ovakav oglas al eto raspitat ću se kod švercera pa ti nađemo talijanski drlog  :shock:
 
Postoji jedan ;)

c97fde952649d47955775b63607b6fc6.jpg


Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

 
vodoriga7 said:
vozit zzr 1400 pa onda ovakav oglas al eto raspitat ću se kod švercera pa ti nađemo talijanski drlog  :shock:
to ti talijani kazu pasione  (y) s obzirom da.mi je plominka pod nosom ovakav tip motora savrsen..bitna mi je ciklistika I 100ks I ja radim cuda (y)
 
blagi said:
Postoji jedan ;)

c97fde952649d47955775b63607b6fc6.jpg


Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
sahovnica :mrgreen: jako fino..samo ako si mognem priustiti jer vec imam motor u garazi...mozes I na pp
 
jaki said:
to ti talijani kazu pasione  (y) s obzirom da.mi je plominka pod nosom ovakav tip motora savrsen..bitna mi je ciklistika I 100ks I ja radim cuda (y)
uzmi 3 gepezeja od merlina i imaš sve skupa 100 konja i ciklistiku iz kamenog doba 8)
 
jaki said:
to ti talijani kazu pasione  (y) s obzirom da.mi je plominka pod nosom ovakav tip motora savrsen..bitna mi je ciklistika I 100ks I ja radim cuda (y)
čuvaj se čuda  :?
 
dakle traži se neš do 1300 kuna😂



Srki
 
blagi said:
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-rsv-1000-cm3-oglas-23133900


Čini se uredan

Ima druge srednje plastike oklopa ali ne izgleda razbucan
 
jaki said:
Budget je do max 4500eura..jer doma vec imam bike

ja sam svoju ovu godinu proda za 6300.
akrapi,m7rr,ulje,filteri,svicice 22000km+novi namotaji :LOL:

sad trazim nesto slicno,kad pogledam...nisam ga ni triba prodavat :mrgreen:


 
Ima jedan Tuono u Moto Mondu tu u Zagrebu, čini mi se zanimljiv a nema ga na Njuški, možda vrijedi nazvati...

Sent from my MI 5 using Tapatalk

 
MOONSHIELD said:
uzmi 3 gepezeja od merlina i imaš sve skupa 100 konja i ciklistiku iz kamenog doba 8)
uzmeš i starog zxr-a pa imaš 100 ks i radiš čuda , možeš i na isle of man , samo treba imat mud. pa onda i 60 ks radi čuda ,  :jesus:
 
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-rsv-1000-1000-cm3-oglas-21966195 zna netko??
 
budget do 4500 a on već gleda skoro novi motor :mrgreen:




Srki
 
DiAbLeRo said:
Ima jedan Tuono u Moto Mondu tu u Zagrebu, čini mi se zanimljiv a nema ga na Njuški, možda vrijedi nazvati...

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Istina. Znam nekoliko njih kojima je zapeo za oko. Koliko sam čuo, oko 6-7t km, odlično stanje...