Kupujen Vespu 125

ALONSO

New member
onaj...., meni triba vespa :mrgreen:

Znači ako iko prodaje vespu od 125 ccm koja je u normalnom stanju i s urednim papirima neka mi se javi na pm ili icq, sve je priloženo u mom profilu. split i bliža okolica imaju prednost...

e i da zna li itko koje godište vespe 125 se može dobit za jedno 5 000 kuna?


EDIT: Ljudi ako znate koga ko prodaje, recite, dosta je hitno (y)
 
i bas u birtiju si morao stavit temu??? :wink:
 
gor@n said:
i bas u birtiju si morao stavit temu??? :wink:
a ono, mislim da da sam je stavija negdi drugdi da bi bila maknuta, jerbo san je tija stavit u generalne rasprave...

ako moderator misli da može u generalne rasprave, neka stavi, jerbo stvar je JAKO JAKOOO HITNA (y)
 
a zasto si zapeo za 125, a ne barem 150? kad vec nisi 200, mislim da su px200 najbolje...  :misli:
 
marsy said:
a zasto si zapeo za 125, a ne barem 150? kad vec nisi 200, mislim da su px200 najbolje...  :misli:
uzeja bi ja 200, jerbo su te vespe onako, pare mi se ka bagatela (dosta za malo "love") i zato jer je jača barem po kubikaži od ostalih vespa, ali iman A1 kategoriju, znaći samo do 125 kubika... volija bi ja uzet 150 kubika, ali zbog 25 kubika više plačat neke kazne i izgubit dozvolu, mislim da se ne isplati...

znači još jednom ima ko za prodat 125-icu vespu?
ili barem reć koju informaciju o njima...
 
ALONSO said:
uzeja bi ja 200, jerbo su te vespe onako, pare mi se ka bagatela (dosta za malo "love") i zato jer je jača barem po kubikaži od ostalih vespa, ali iman A1 kategoriju, znaći samo do 125 kubika... volija bi ja uzet 150 kubika, ali zbog 25 kubika više plačat neke kazne i izgubit dozvolu, mislim da se ne isplati...

znači još jednom ima ko za prodat 125-icu vespu?
ili barem reć koju informaciju o njima...
PX ili ET4 ili GT... Nisi naveo
 
Nike said:
PX ili ET4 ili GT... Nisi naveo
iskreno ne razumjem se u vespe pa neznam razlike u izgledu, voznim sposobnostima, koja ima diksk sprijeda ili u čemu je razlika već...,... ali u autoškoli sam vozija PX 125 i jako, jako mi se dopala (y)
 
http://www.oglasnik.hr/trazi/index.pl?transakcija=&gdje=sve&q=vespa%20125&kontakt=&foto=&cijena=&slovo=&sortiranje=1
Evo ti pa pogledaj koja ti se sviđa
 
ALONSO said:
iskreno ne razumjem se u vespe pa neznam razlike u izgledu, voznim sposobnostima, koja ima diksk sprijeda ili u čemu je razlika već...,... ali u autoškoli sam vozija PX 125 i jako, jako mi se dopala (y)

PX je jedina na brzine, ostale su skuteri
Ako možeš kupit PX, gledaj da je šta novija i da ima disk, anaser i mješalicu ;)
 
Nike said:
PX je jedina na brzine, ostale su skuteri
Ako možeš kupit PX, gledaj da je šta novija i da ima disk, anaser i mješalicu ;)
ok, thx na savijetima (y) a uzimam na brzine normalno, neću automatik (y)
A jel mi moš reći šta znaći PX 125 E? ovdje tako piše pa me znaima..
http://www.oglasnik.hr/trazi/index.pl?transakcija=&gdje=sve&q=vespa%20PX%20125&kontakt=&foto=&cijena=&slovo=&sortiranje=1

e da, i jeli možda znaš od kada se proizvodi px 125 s prednjim diskom?
 
Pivi said:
A šta si odusta od yamahe dt ili aprilie?  :misli:
lova :palacdolje: :x

Doma se riješavaju neka životna pitanja i budučnost brata tako da je to mnogo, mnogoo primarnije od mog motora, i razumim to, sada ću iskustvo stjecati na vespi šta je u jednu ruki i mnogo bolje (manja je šteta ako padnem, a motor nije toliko vozan niti stabilan šta nekako logički znaći da bi triba kasnije imat malo jaće sposobnosti uprvaljanja motorom i kvalitetu vožnje općenito), tako da mogu dogodine uzet nešto jaće (tribalo bi biti i novije, ali triba vidit) jer motor ipak neću uzimat 100 puti u životu (mada bi to volija)... :)
 
ALONSO said:
ok, thx na savijetima (y) a uzimam na brzine normalno, neću automatik (y)
A jel mi moš reći šta znaći PX 125 E? ovdje tako piše pa me znaima..
http://www.oglasnik.hr/trazi/index.pl?transakcija=&gdje=sve&q=vespa%20PX%20125&kontakt=&foto=&cijena=&slovo=&sortiranje=1

e da, i jeli možda znaš od kada se proizvodi px 125 s prednjim diskom?
E ti je ELESTART
D ti je verzija sa PREDNJIM DISKOM, (od kraja devedesetih)