Kuterevo

beeny

New member
Odlicili pogledat utociste za mlade medvede u Kuterevu i napravismo lijepih 250 kilometara sta po buri oko Senja i Vratnika a bome i po pljusku oko Krasnog. Blizu Krasnog naletismo na medvedicu sa tri mala medvedica kako stoje kraj ceste ali u uzbudenju zaboravili na fotic a preglasan stromic  :wink: ih potjera u sumu, a evo i nesto slika :


Senj a i skupilo se podosta motora sto stranjskih a ponesto nasih


Krasno sklonismo se od pljuska


Kuterevo





medvedi
 
Lipo,lipo prijatelju..nemoreš ti bez medvidi,nekako su ti prirasli srcu  :mrgreen:
 
(y)
gore je predivno, bio ja djir isto sa dragom proslo ljeto...
gust djir, sve 5(samo smo mi vidili 4 medvjeda u utocistu, sad ih je 3 ako se ne varam)...

mali OT: znate mejbi kakav je onaj botanicki vrt pored kojeg se prodje kad se ide prema gore (ako ste isli od sv. jurja gore) ?
 
majle said:
(y)
gore je predivno, bio ja djir isto sa dragom proslo ljeto...
gust djir, sve 5(samo smo mi vidili 4 medvjeda u utocistu, sad ih je 3 ako se ne varam)...

mali OT: znate mejbi kakav je onaj botanicki vrt pored kojeg se prodje kad se ide prema gore (ako ste isli od sv. jurja gore) ?
Taj botanički vrt ti se nalazi na vrhu Zavižana.Krećeš iz Krasnoga i cesta ti je bijela ali u jako dobrom stanju.
Na vrhu Zavižana imaš planinarski dom,za nešto pojest i popit,pogled sa vrha ti je predivan,zrak čist i dosta je posjećen.
Malo niže ti je botanički vrt kojeg je interesantno pogledat,a naročito sada u proljeće i početak ljeta.Ima dosta endemskih biljaka ,koje rastu samo na području Velebita.Imaš stazu po kojoj se šetaš i svaka biljka ti je označena imenom.
Samo se čuvaj poskoka i riđovki jer u to doba vrvi Velebit od njih.
 
zanima me da li se moze sa obocnim autom od sv.jurja do kutereva preko velebita i da li se isplati, ili je bolje okolo na senj pa zuta lokva pa prema otočcu?
ima na ovoj cesti makadama ili ne?
 
yamadado said:
zanima me da li se moze sa obocnim autom od sv.jurja do kutereva preko velebita i da li se isplati, ili je bolje okolo na senj pa zuta lokva pa prema otočcu?
ima na ovoj cesti makadama ili ne?
ja sam bio prošli vikend tom cestom, slobodno idi
 
fredi said:
Taj botanički vrt ti se nalazi na vrhu Zavižana.Krećeš iz Krasnoga i cesta ti je bijela ali u jako dobrom stanju.
Na vrhu Zavižana imaš planinarski dom,za nešto pojest i popit,pogled sa vrha ti je predivan,zrak čist i dosta je posjećen.
Malo niže ti je botanički vrt kojeg je interesantno pogledat,a naročito sada u proljeće i početak ljeta.Ima dosta endemskih biljaka ,koje rastu samo na području Velebita.Imaš stazu po kojoj se šetaš i svaka biljka ti je označena imenom.Samo se čuvaj poskoka i riđovki jer u to doba vrvi Velebit od njih.

:shock:

Jebate, pa isto tak ti je označeno i u Maksimiru u zoološkom vrtu ili Bočarskom, radi toga stvarno nemoraš potegnut skroz do velebita... :jesus: :mrgreen:
 
yamadado said:
zanima me da li se moze sa obocnim autom od sv.jurja do kutereva preko velebita i da li se isplati, ili je bolje okolo na senj pa zuta lokva pa prema otočcu?
ima na ovoj cesti makadama ili ne?
možeš,iza Jurjeva se digneš u Krasno,pa u krasnu kraj pilane nastaviš ravno i uzbrdo do Kutereva,pa do Švice i eto te u Otošcu
 
Šaco said:
možeš,iza Jurjeva se digneš u Krasno,pa u krasnu kraj pilane nastaviš ravno i uzbrdo do Kutereva,pa do Švice i eto te u Otošcu
kupiš putem škripavac pa pičiš veseo doma  :mrgreen:
 
NEKID said:
kupiš putem škripavac pa pičiš veseo doma  :mrgreen:
a imaš iznad Jurjeva selo Hrmotine,žena se zove Ana,naaaaaaajbolji škripavac na svijetu
 
z-1000mk said:
:shock:

Jebate, pa isto tak ti je označeno i u Maksimiru u zoološkom vrtu ili Bočarskom, radi toga stvarno nemoraš potegnut skroz do velebita... :jesus: :mrgreen:

...ali do Kutereva nemožeš tramvajem  :mrgreen:
 
Šaco said:
a imaš iznad Jurjeva selo Hrmotine,žena se zove Ana,naaaaaaajbolji škripavac na svijetu
to je važna informacija  (y)
 
A kaj je to škripavac? :misli: :mrgreen:
Super Jura said:
...ali do Kutereva nemožeš tramvajem  :mrgreen:
...i nema vodoskok... :palacdolje:
 
z-1000mk said:
:shock:

Jebate, pa isto tak ti je označeno i u Maksimiru u zoološkom vrtu ili Bočarskom, radi toga stvarno nemoraš potegnut skroz do velebita... :jesus: :mrgreen:
A jebo tebe,kakva veze ima Maksimir i Velebit  :misli: Si ti pijan ilti ti noge smrde .