kymco agility 125+kit za povečanje snage

Status
Not open for further replies.

Bajkeer

New member
zna li netko možda dali ima kakav kit.skuter je 4t,zračno hlađenje(ventilator)?
 
hm...tesko....malossijev katalog bi trebalo prouciti.......za piaggio i gilera 4-t agregate leader ima kitova i ostalih pripadajucih stvarcica(bregaste....opruge ventila..)...za agility....upitno ?? :misli: Pogledaj na malossi ili polini internet stranici....
 
ja ti kazem da neam rijeci za to sto ces ti raditi na kineza kit to ce ti se raspast znam jer je jedan stavio gljivu i zaribala masina :palacdolje: :palacdolje:
 
Pogledaj polini mislin da oni imaju  (y)
 
aXXo said:
ja ti kazem da neam rijeci za to sto ces ti raditi na kineza kit to ce ti se raspast znam jer je jedan stavio gljivu i zaribala masina :palacdolje: :palacdolje:
:LOL:
 
aXXo said:
ja ti kazem da neam rijeci za to sto ces ti raditi na kineza kit to ce ti se raspast znam jer je jedan stavio gljivu i zaribala masina :palacdolje: :palacdolje:

kymco je po kvaliteti na razini japanaca i europljana, a ne ko ona smeća baotian,...
tak da ako nađeš kit6 slobodno ga stavi.
 
Nemoj nikakav polini stavljat jer će ti se raspast.
Taj skuter nije predviđen za veće brzine i snagu, dakle samo ćeš nabit veću potrošnju i prije ćeš ga sjebat.
Skuter je inače solidan, ali je mršav, dakle više za "ćufkanje" nego za neke egzibicije, jer mu je prednji kraj prelagan i ovjes je prekrut i neposlušan, i još na malim kolima sve skupa je to tragedija išta pojačavat.
Radije spremi lovu u đep i kupi si People 250S i vozi se puno bolje.
Bez uvrede.
 
aXXo said:
ja ti kazem da neam rijeci za to sto ces ti raditi na kineza kit to ce ti se raspast znam jer je jedan stavio gljivu i zaribala masina :palacdolje: :palacdolje:


kao prvo kymco nije kinez,a kao drugo vjerujem da bi duže valjao s kitom nego tvoja gilera koja navodno ide 135 km/h (y) :jesus:
 
ne dobijas nistaako samo stavis cilidar i klip...govorim zato jer tesko da ces za kymca pronaci ono sto mu stvarno povecava snagu(a to je bregasta osovina...opruge ventila)...a i nema neku bazu da bi podnijeo povecanje snage i okretaja...jebiga...neki skuteri imaju predispoziciju za tuniranje a neki nemaju....
 
Bajkeer said:
kao prvo kymco nije kinez,a kao drugo vjerujem da bi duže valjao s kitom nego tvoja gilera koja navodno ide 135 km/h (y) :jesus:

na gileru ide midrace due+ tak da ce ic oko 135 130 tak da nevidim u cem je problem,a teb se sile lak kurcit kad ti tata kupuje motore
 
bmw m 5 said:
ne dobijas nistaako samo stavis cilidar i klip...govorim zato jer tesko da ces za kymca pronaci ono sto mu stvarno povecava snagu(a to je bregasta osovina...opruge ventila)...a i nema neku bazu da bi podnijeo povecanje snage i okretaja...jebiga...neki skuteri imaju predispoziciju za tuniranje a neki nemaju....

e bas to sto ti kaze... mozda da stavis neku kvalitetniju masinu pa onda probas kemijat.
 
Status
Not open for further replies.