Kymco agility 125 vs Gilera runner 125

Bajkeer

New member
prije nekoliko dana moj je prijatelj kupio runera 125,pa me zanima kakva ce biti razlika u krajnjoj brzini kad cemo se vozit.ja imam kymco agility 125,koji po satu ide 105km/h
 
Bit ce brzi decko s Gilerom, samo nitko ko nije probal nezna koliko brzi bude ;)
 
ja sa svojim Runnerom 50SP bez beda navucem 80km/hsve serijala osim auspuha...tako da ces ovom s 125-com gutati prasinu  :jesus:
 
ovisi koji runner on ima-cetverotktni ili dvotaktni ali svejedno mu ne mozes nista,e koliko ks ima agility 125???
vozio sam agility 50 i nejde nista,kao sto rekoh 42km/h
 
Mislim da će gilera biti brža, a da je kojim slučajem neki od njih 2T pobjedio bi na startu i 250 ccm

Kad cura moja krene s libertyem 50 2T, a ja s X) 250 $T, bome imam što odvrnuti gas, pa se od nje odlijepim tek nakon nekih 15 m2
 
MARINO said:
Gilera runner 50-sve original mora ic 85km/h
ono sam reko u sali i nema razloga za ljutnju

ma ide al kazem da jako brzo dodjem do 80-tke (y)
 
moj agility sa blokadom je išo 53 a kada sam skinio blokadu 75 km ali gilera mora bar 120 navuć brža je gilera
 
MARINO said:
nije mi jasno da agility 125 ide 105km/h kad agility od 50 ide 42km/h
a runner 50 ide 80km/h

mozes misliti kako agility 50 ide 42 km/h :)
Ide toliko,kao i svi ostali skuteri od 50ccm. Ne smiju po zakonu ici brze, ako ih mislis registrirati na malu tablicu.

Ako vlasnik zeli, skuter se uvijek moze odblokirati, kao da ti to ne znas. TAd Agility ide 65-70 km/h.

FYI, u paralelnom testu svih skutera ispod 10.000kn u motopulsu, Agility 50 bio je apostrofiran kao jedini 4T skuter koji se performansama priblizio 2T makinama.

Inace, runner 50 je 2T, znaci da razvija puno vecu snagu nego 4T skuteri.

I da, zadnje, ali ne najmanje vazno - cijene:

Agility 50    8.995kn
Runner 50  19.500kn

Uzmi kymco B&W50 ili cak i super 9, koji dodje 12.995kn, i imas skuter koji ce ti ici 75km/h, a dodje 7k kn manje od gilere.
 
Bajkeer said:
prije nekoliko dana moj je prijatelj kupio runera 125,pa me zanima kakva ce biti razlika u krajnjoj brzini kad cemo se vozit.ja imam kymco agility 125,koji po satu ide 105km/h

Vjerojatno ce ici dosta bolje, posto je agility 125 zračno hladjenje, a te masine imaju manje snage nego vodeno hladjene.

Takodjer, Runner kosta 27.995kn, a agility 125 12995kn, vise nego duplo manje.

Kymco BET&WIN 125 bi bio nekakav pandan Runneru, iako je stariji model, ali je snaga priblizno ista, dva diska, vodeno hladjenje, a performansama su tu negdje. Naravno, kosta puno manje :)
 
ne pricamo o cijenama,nego o brzini...i ti hoces rec da se agility 50 mozes mjerit sa runnerom,stalkerom,nrg,sr 50... :LOL:
nema sanse,pa vozio sam agility i sve ostale koje sam naveo
agility je daleko sporiji od runnera,slabo vuce i nejde po ravnom preko 60
:jesus:
 
djenka said:
mozes misliti kako agility 50 ide 42 km/h :)
Ide toliko,kao i svi ostali skuteri od 50ccm. Ne smiju po zakonu ici brze, ako ih mislis registrirati na malu tablicu.

Ako vlasnik zeli, skuter se uvijek moze odblokirati, kao da ti to ne znas. TAd Agility ide 65-70 km/h.

FYI, u paralelnom testu svih skutera ispod 10.000kn u motopulsu, Agility 50 bio je apostrofiran kao jedini 4T skuter koji se performansama priblizio 2T makinama.

Inace, runner 50 je 2T, znaci da razvija puno vecu snagu nego 4T skuteri.

I da, zadnje, ali ne najmanje vazno - cijene:

Agility 50     8.995kn
Runner 50  19.500kn

Uzmi kymco B&W50 ili cak i super 9, koji dodje 12.995kn, i imas skuter koji ce ti ici 75km/h, a dodje 7k kn manje od gilere.

koliko para toliko muzike....hehe...kako se usuđujete ta smeća uspoređivati sa gilerom.....jao jao
 
MARINO said:
ne pricamo o cijenama,nego o brzini...i ti hoces rec da se agility 50 mozes mjerit sa runnerom,stalkerom,nrg,sr 50... :LOL:
nema sanse,pa vozio sam agility i sve ostale koje sam naveo
agility je daleko sporiji od runnera,slabo vuce i nejde po ravnom preko 60
:jesus:
:)

Ja ga ne usporedjujem sa runnerom, niti sa bilo kojim drugim 2T skuterom, jer to nema nikakvog smisla... Ti si usporedio agility 50 (4T entry level skuter) sa Runnerom (2T ultra skupi skuter). Ti si napisao da agility ne ide vise od 45km/h. Sad pises da ne ide preko 60? Odluci se :)

Gle, nema smisla uopce usporedjivati Agility i Runner, s aspekta tehnickih i voznih performansi. Jedino ih se moze usporedjivati kroz prizmu korisnosti, sto netko trazi, i koliko je za to spreman odvojiti.

Ne mozes usporediti npr. Peugeot 207 i BMW 5xx, nema smisla. jer je BMW vise nego duplo skuplji od 207-ice. Sto ne znaci da je 207 smece od auta, naprotiv... Naravno, dalo bi se pricati i o tome da li je petica bas toliko dobar koliko kosta... :)
 
biker-boy- said:
koliko para toliko muzike....hehe...kako se usuđujete ta smeća uspoređivati sa gilerom.....jao jao

pa to i ja kazem, nema smisla usporedjivati ta dva skutera. Ne po kvaliteti, jer je agility mozda i pouzdaniji i manje podlozan kvarovima od runnera, ali po performansama, tehnickim rjesenjima, opremi, svakako je runner ispred, upravo za onoliko koliko nosi razlika u cijeni.
Naravno, postoji jako puno ljudi kojima performanse nisu bitne, ne pale se na sarene boje i tehnicke novotarije, vec gledaju da za pristojnu cijenu dobiju pouzdanu i kvalitetnu stvar sa dobrom podrskom, sto kymco definitivno jest. Agility nece oboriti brzinske rekorde, nece postaviti nove smjernice u dizajnu, ali ce svojim vlasnicima pruziti pouzdanost i dobar odnos ulozenog i dobivenog.

Uostalom, ne bi Agility 50 bio - pazi ovo - najprodavaniji skuter u italiji u 2007. godini da je smece. Italija, najzahtjevnije trziste u evropi, gdje srot nema sanse da prodje, zemlja sa 10-ak vlastitih brandova u skuterima.

http://www.motoblog.it/post/7266/kymco-agility-50-il-cinquantino-piu-venduto

 
ja samo kazem da je agility sporiji od ostalih 50ccm jer si ti rekla da agility ide kao i svaki drugi 50ccm sto nije istina,a nije mi jasno kako ide 65-70 a ja sam vozio agility sa bez ijedne blokade i kazaljka negdje na 45...jbg :LOL: