Kymco agility 125

Status
Not open for further replies.
Isplatilo? Ne. Nece ti netko placati da ga vozis.
Ide 95km/h.
 
...moja preporuka bi ti bio kymco people200 "S" (20900,oo kn) , a sam vozim cfmoto echarm150 (15990,oo kn) i zadovoljan sam..

oba ti potegnu stotku (12KS), i imaju 16" kotace,  i sve ostalo, to ti je moja preporuka
 
Eladio said:
...moja preporuka bi ti bio kymco people200 "S" (20900,oo kn)

Agility kosta 7000kn manje.. ne mislis da ce mu to biti "malo puno" za dodati?
 
Cortez said:
Agility kosta 7000kn manje.. ne mislis da ce mu to biti "malo puno" za dodati?

uf, onda da.. hvala na dobroj ispravci , ali uvjek ostaje za razmisliti onda moj kinez

..ne smijem linkati "i reklamirati se"  :misli: , to smije samo moderator  :mrgreen: , ali cfmoto e-charm 150 , kopija je honde sh150 u izgledu i daje :
vodeno hladjenje!
disk iza i ispred!
pored ostaloga 16" kotace , ide preko 100 ..ukratko, napravio sam 8800 km i upravo ga imam godinu dana..
bio sam 5 puta s njim iz rijeke u zagreb i nazad u komadu starom cestom , i nimalo ga ni inace ne stedim, potrosnja mu je 3,2 litre
mane su mu definitivno losija zavrsna obrada i mrvicu slabija kvaliteta od kymca , rekao bih da je kao talijan  :mrgreen:

uglavnom po meni bolji izbor od agilitya , ovisno o tome sto znaci "isplatiti" nasem bajkeru  :mrgreen:
 
inače ja sam oduvjek htio imati motor,ali su novi preskupi,pa bih onda uzeo agility 125.citao sam u motopulsu o fridomoto e-charm 150,ali ja mislim da je ipak kymco kvalitetniji.koliko bio me koštala rega?
 
Bajkeer said:
inače ja sam oduvjek htio imati motor,ali su novi preskupi,pa bih onda uzeo agility 125.citao sam u motopulsu o fridomoto e-charm 150,ali ja mislim da je ipak kymco kvalitetniji.koliko bio me koštala rega?

..a cuj, s kymcom agility 125 neces pogrijesiti, dobit ces skuter koji ces si dugo imati ako ga budes malo pazio  (y)
stvarno nema greske

ali razmisli o VELIKIM kotacima i opcenito o vecem skuteru, malo se raspitaj jos o cfmotu..
uskoro cu napraviti hard test na nekoliko strana za svog e charma,..

da ne navijam, uzmi sta ti je srcu blize, a vidim da ti je agility mio, uzmi ga  (y)


 
Uzmi Kymco. Ova zadnja generacija ne izgleda lose, a sto se tice kvalitete mislim da su se vec dokazali. Neznam nikoga ko se zalio na njega. Za tu lovu sigurno među najboljima.
 
evo imam na raspolaganju 14 000 kn,a izbor je agility i zongshen,neznam, za koji bi se odlučio
 
Bajkeer said:
evo imam na raspolaganju 14 000 kn,a izbor je agility i zongshen,neznam, za koji bi se odlučio

imas cfmoto e-jewel na akciji za 12soma kuna..

imas uvjek i mogucnost kupnje dobrog polovnog , jer nije to mali novac..

mozda netko prodaje godinu danas star kymco people 200S koji sam ti ranije preporucio.. ili tako nesto..


i tako..  uglavnom, lijepo je kupovati i razbijat glavu ugodinm problemom oko izbora sta uzeti  :mrgreen:
 
Bajkeer said:
evo imam na raspolaganju 14 000 kn,a izbor je agility i zongshen,neznam, za koji bi se odlučio

2 krajnosti IMHO.. drzi se Kymca.
Jos nisam cuo da je nekoga ostavio na cesti, bilo koji model.
 
u srijedu ili četvrtak stiže agility 125 :mrgreen:,sad je na akciji i kupio sam ga za 12 somova :mrgreen:
 
Bajkeer said:
u srijedu ili četvrtak stiže agility 125 :mrgreen:,sad je na akciji i kupio sam ga za 12 somova :mrgreen:

super  (y)

zelim ti milione kilometara da pozivi  :mrgreen: (y)
 
1-175_05-11-25_17-16_1-180.JPG
 

8000-12000 kn imas polovnog dylana. od kymca je sve smece osim xciting 250 i 500 al opet kad se nagnes dobro , nes proc dobro
 
hajde da stavimo hondine i kymcove skutere u omjer,100:1 za kymca,reci mi hondine skutere.zoomer 50,scv 100 :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: samo smece
 
maroje said:
od kymca je sve smece osim xciting 250 i 500 al opet kad se nagnes dobro , nes proc dobro

:LOL:
Svasta.

Pun forum (i ne samo ovaj) trenutnih i bivsih vlasnika Kymca koji su napravili desetke
tisuce kilometara bez da im i jedna zarulja pregori!

Ako se za neki Kymco jos ne moze znati jel dobar ili ne, onda je to upravo Xciting jer je
dosta svjez na trzistu.

p.s. Nesto si rekao za naginjanje?





:misli:
 
:blahblah:        :spam:  dvi rijeci za tebe osijecaninu gilera nexus
 
maroje said:
:blahblah:        :spam:  dvi rijeci za tebe osijecaninu gilera nexus

:blink:
Uslijed silnih argumenata povlacim se iz rasprave.
 
Status
Not open for further replies.