Kymco grande dink 250??iskustva

leskone

New member
kakav je ovaj skuter po vasem misljenu?? imam ga priliku kupiti za 9000kn 2007 god 5000km?jeli to povoljno?hvala na odgovorima
 
kolega s posla ga ima par godina, nikad nikakav prolem nije imao s njim, stoji vani na suncu, kisi, snijegu...peri deri...
 
Ako su tvoji podaci točni onda nemaš o čemu razmišljati osim o izgledu. O kvaliteti svaki komentar je suvišan jer se radi o super  pouzdanom skuteru.
 
vrlo dobra cijena za vrlo dobar skuter.

veliki plus su mu prostranost podnice i masivan prostor ispod sica i fini vjetrobran... gg skuter...
 
Najpraktićniji skuter ikad proizveden(boca plina stane ležeći na podnicu),ja sam bivši vlasnik i s njim sam prešao 34 000 km.
Treba češće kontrolirat ulje i minjat ga na 2000 km.
Potrošnja ni uz najveće opterećenje nije prelazila 4,5 l.
 
I ja bi htio kupit taj skuter pa me interesira sto vise o njemu...gledam na internetu polovni se nadu sa malo km za 10-12 tisuca kn...isti takav nexus sa slicnom kilometrazom,22 tisuce minimalno...znam da je nexus bolji dizajnom i kvalitetom(valjda) ali bas da je duplo skuplji to ne razumijem...
 
boris1984 said:
I ja bi htio kupit taj skuter pa me interesira sto vise o njemu...gledam na internetu polovni se nadu sa malo km za 10-12 tisuca kn...isti takav nexus sa slicnom kilometrazom,22 tisuce minimalno...znam da je nexus bolji dizajnom i kvalitetom(valjda) ali bas da je duplo skuplji to ne razumijem...
Kao što sam već pisao GD25o nije neki dizajn nakraju krajeva stari je to model ali što se kvalitete tiće može se mjeriti sa nexusom ništa manje nećeš preći sa GD250 nego sa nexusom.
 
To mi je naj bitnije...nije mi presudno da je motor ljep...svida mi se ko Dinka sta ima dobar okretni moment...koliko vidim u usporedbama cak i bolji od nexusa i x maxa...
 
boris1984 said:
To mi je naj bitnije...nije mi presudno da je motor ljep...svida mi se ko Dinka sta ima dobar okretni moment...koliko vidim u usporedbama cak i bolji od nexusa i x maxa...
Svi se iznenade kad sjednu na GD250 i vrlo brzo steknu vrlo pozitivno mišljenje o Kymcu.
 
gator1 said:
Svi se iznenade kad sjednu na GD250 i vrlo brzo steknu vrlo pozitivno mišljenje o Kymcu.


par puta sam pročitao na forumu da je problem struja, da odu namoti.......a kada se naprave da više nema problema.......ja također vozim kymco, troši mi 3,5 litre i zadovoljan sam.......samo moj je prethodnik GD......i manje kubikaže od nevdene.......
 
boris1984 said:
I ja bi htio kupit taj skuter pa me interesira sto vise o njemu...gledam na internetu polovni se nadu sa malo km za 10-12 tisuca kn...isti takav nexus sa slicnom kilometrazom,22 tisuce minimalno...znam da je nexus bolji dizajnom i kvalitetom(valjda) ali bas da je duplo skuplji to ne razumijem...

ako ti treba praktican-svestran skuter GD je zasigurno taj....imao sam 2 kom oba nova i sa svakim napravio 25.000 km dan danas prvi vozi ima valjda nekih 80.000 km drugi nemam pojma di je zavrsia ako ti izgled nije primaran GD 250 je pravi izbor...od mana zna gucat ulje zavisi kako se vozi i koliko km ima ali to nema utjecaja na performanse i namotaji znaju izgorit nakon 5 godina zna se desit da nekom ode membrana i to je sve sta se kvari ostalo nije vridno spomena....ide 140 i zasticen si od vitra solidno.
 
@54
koliko to zna gucnut ulja, koliko ppotroši ulja na 1000 km pri bržoj vožnji otvorenom cestom

thanks na odgovoru
 
liberty said:
@54
koliko to zna gucnut ulja, koliko ppotroši ulja na 1000 km pri bržoj vožnji otvorenom cestom

thanks na odgovoru

zvisi vec sam reka o vise faktora neki ne trose ni kapi di su vlasnici umjereni s voznjom i nemaju neke duge ture svaki dan ali kad ga tares onda gucne ako je ulje frisko manje ako je staro vise ja sam recimo bio do RI i nazad u punom gasu liti pod dvojcom potrosia 3 deca na nekih 1.000 km a stane 0.9-1 L ulja tako da ono triba bit pazljiv i nista vise al ima nemarnih vlasnika koji ga ubijaju i nevode o nicem racuna a to je vec nesto drugo....
 
definitivno dobar skuter,,meni je do ja...samo peri deri,,,i pazi ulje....
 
Imao sam GD-a 250 2 pune godine i o njemu imam samo riječi hvale....
Velik komotan, kvalitetan....sad sam uzeo B&W 125, dobrim dijelom sam želio kymco zbog stečenog povjerenja
Kaže mi serviser da moj stari GD ima preko 50000 km

Jedino mi dizajn nikad nije legao iako sam ga vozio skoro 2 godine...jebga meni je bio i ostao ružan  :mrgreen:

Ostalo je sve na njegovoj strani  (y)