Kymco nas vodi u EU - sa skuterom od 50ccm preko cijele Europe

Sunseeker

New member
Pozdrav,

Ovo ljeto planiram preko cijele EU proći sa Kymco People S 50

Evo letak je u privitku,sva pitanja može slobodno ovdje,živjeli:)

 
Nije nemoguće , ali mislim da je dosadno (prvenstveno zbog putne brzine) . U svakom slučaju - sretno. (y)
 
Pa gle,u tome je i car,car trenutka,da se ide sporije,da se vise vidi,da se dokaze da se moze:)

Hvala na podrsci:)
 
Čitao sam putopis od dva dečka šta su išli do istambula i nazad, na kymcu 50 4T, mjesec dana su se vozali =D

SRETNO!  (y)
 
Sunseeker said:
Pozdrav,

Ovo ljeto planiram preko cijele EU proći sa Kymco People S 50

Evo letak je u privitku,sva pitanja može slobodno ovdje,živjeli:)
ajde sretno  (y)
 
sretno, bar ćeš na gorivu uštedit  :mrgreen: (y)
 
Necemo mi tebe nista ispitivati...samo ti sibaj sve inf.o putu,cijema,cestama,smjestaju i sl.
Sretno polako (y)
 
Hvala decki na podrsci:)

Okvirni plan puta je obici glavne Europske gradove i obiljeziti tako nas ulazak u EU ovo ljeto,putovanje bi trajalo oko 50-tak dana,neka okvirna kilometraza je plus 10 000km,znaci svaki dan preko 200km,glavni sponzor mi je Kymco Hrvatska na celu sa gosp.Dinkom Jakovljevicem koji se pokazao iznimno susretljiv u svim segmentima i od mene imate veliki pozitivan feedback prema njemu i njegovoj tvrtki na Krku,zbilja IZNIMNO pozitivan dojam je ostavio na mene.
 
Sory baš si me nasmijao. Kymco nas vodi u EU,  naslov je dobar ali sam ga usporedio sa hrvatskom vladom i našem ekonomijom, Ha..Ha.. Polako ali sigurno. Vrag odnio žurbu. Prije ćeš ti doči u EU nego Hrvatska, ha...ha.. Ti ćeš običi sve za 50 dana a mi nebumo ekonomski ni za 50 godina. Sretan ti put.
P.S. Pazi da te talijani i francuzi ne pregaze, ipak je to veliki rizik jer nemožeš držati njihov tempo po magistralam. Mali savjet: Neka ti u Kymcu skinu sve moguće blokada da barem možeš juriti oko 80km/h.(manji je rizik)
Još jednom sretan put. (y)  (y)
 
Svaka čast na potezu i gospodinu Dinku na podrsci,sad si me sjetio da ga moram zvati za puz za mog Kymca koji nikako da stigne :mrgreen:
Respect za ideju! Nije zayebancija 50 dana na 50ccm voziti se po Europi!! Držim fige (y)
 
Ide to nadam se.. samo stvarno ti zavidim jer imaš vremena za tako nešto.  Treba odvojiti 50 dana.. Ja ni 5..
 
Ma naslov je trebao biti drugačiji al smo morali tako zbog nekih sitnica :jesus:

A što se tiče vremena,ja radim u sportskoj školi koja preko ljeta ne radi pa mi nije neki problem odmunjesati :0648:

Naravno da ću dati skinuti sve blokade,tko bi mogao 50km/h cijelo vrijeme,za poludit :shock:,samo me STRAH POLICIJE U EU zbog blokade,nadam se da me neće čopit i da neće ispast pizdarija :embarassed:

Imao sam ja i luđu ideju o putu ali vrijeme i novac nemogu nikako poklopiti skupa,tako da...Ipak sam ja oženjeni Hrvat sa kreditom,kad to dvoje spojiš sve preko ovoga je teško,hebat ga :mrgreen:

Put će me vodit preko glavnih EU gradova,idem gore prema sjeveru pa u Belgiju,nakon toga do Londona,obić UK,vratiti se dolje,morskim putem cijelo vrijeme do Portugala pa Španjolska,Francuska,Italija,i doma:)

Avantura na kvadrat,spavanje u šatoru i uživanje :021:

Treba iskoristiti život,jedanput se živi :D
 
Hm, a jeli takav skuter to u stanju? mislim, pa to treba satima, svakodnevno,frkat do daske da bi nekud došao.jedno je napravit 10000Km skačući na kavu i po gradu a drugo je zapizdit sa tim do Berlina. Nikad nisam ni prismrdio na kakav skuter pa nemam pojma i zato pitam.U svalom slučaju sretan put!
 
Gle,ljudi sam biciklom prelaze svijetove,di ja nebi mogao Europu za skuterom,samo treba vjerovati,to je bit svega u zivotu opcenito:)
 
E pa dobro, drži srce i oči širom otvorene i pošalji koji sličicu da i ostali štogod vide!
 
  Rekao sam,Kymco People S 50,vidi se i na naslovnici letka :021:

A što se tiče servisa,da,radit ću to sam usput,inače volim mehaniku tako da ne vidim u tome nikakav problem,jedino da ne bude zajefrkavala struja ili nešto tako mada sa poznatom Kymcovom kvalitetom nebi trebalo da bude nikakvih problema. (y)

Što se tiče spavanja,trudit ću se što više spavat u šatoru,tj,na divljaka,kao pravi Balkanac :)