KYMCO VENOX 250 vridi li to išta?

Status
Not open for further replies.

netijak

Well-known member
Pozdrav ljudovi, zna ki itko kakvi su ovi choperici kymco venox 250? da li se isplati to kupovat?? polovno mislim

 
isplati se super izgleda nije tolko skup a ni ne kvari se baš nešto..ima moj komšija kaze da je super zadovoljan s obzirom na tu marku
 
nekako mi se čini slab, 26 konja, neznan baš da li je to motor za nekoga od 120kg i 195cm :D
 
a cuj zavisi sta ocekujes od takvog motora,valjda ne mislis obarat brzinske rekorde
btw: recesija a ti 120 kg? nc nc nc nc
 
DANE~VK said:
btw: recesija a ti 120 kg? nc nc nc nc

trošim samo na hranu i gorivo :p, jbg
 
DANE~VK said:
isplati se super izgleda nije tolko skup a ni ne kvari se baš nešto..ima moj komšija kaze da je super zadovoljan s obzirom na tu marku

Nije skup  :misli:  2003 godina 3000e i vise  tako im se krecu cijene

 
netijak said:
nekako mi se čini slab, 26 konja, neznan baš da li je to motor za nekoga od 120kg i 195cm :D

nije to motor za tebe
 
A to je ka neki čoper, nije mu važna brzina ili ubrzanje..Više je đir za laganini vožnju...Za to su mu dosta njegovi kubici i konji...Ne izgleda nekvalitetno uopče. Ali ti imaš 195 cm :misli:...možda ipak neki enduro da uzmeš?
 
vozija san venoxa godinu dana, prisa s njim oko 20000 km, motor je ludilo, sa menom je vata 160 kmh, putnu brzinu 120 kmh drži bez problema
a ja imam 120 kg i 202cm
potrošnja je oko 4 litre
a sta se pouzdanosti tice, kupija san ga kad je na satu ima 20000, a proda ga sa 40000km
nikad nista nije suskalo (y)
nije trošija ulje ni vodu
samo redovni servisi i vožnja
 
od svih malih kineskih/koreanskih/tajvanskih... čopera/cruisera... taj venox je ispao (uz aquilu) najpouzdaniji, a jos i ima za tu klasu dosta i konja, tako da su vlasnici bili uglavnom jako zadovoljni...
 
zahvaljujem svima  :wink:
 
taj motor ce ti dosadit za dva dana,radije ajde na opciju enduro
 
Branko-ST said:
Nije skup  :misli:  2003 godina 3000e i vise  tako im se krecu cijene

di si ti to vidija ? pa novi kosta 30 000 kn

http://www.kymco.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=126&Itemid=30

motor je odlican za svoju klasu  (y)  , neces falit ako ga kupis  (y)
 
Jelky said:
di si ti to vidija ? pa novi kosta 30 000 kn

http://www.kymco.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=126&Itemid=30

motor je odlican za svoju klasu  (y)  , neces falit ako ga kupis  (y)

Pogledaj malo po oglasima,ispod 19000kn ga nema 2003g

 
Branko-ST said:
Pogledaj malo po oglasima,ispod 19000kn ga nema 2003g

evo jedan 2002 za 17tis kn  http://www.njuskalo.hr/chopperi/kymco-venox-250-cm3-oglas-770009

ali cini mi se puno da je to para za motor star 7 godina ako novi kosta 30 000kn.

meni ga je rođak prodava za 16 tak tisuća kn . isto je tu negdi bilo godiste.
 
odusta san od ovoga... nije to za moje gabarite :D :D
 
netijak said:
nekako mi se čini slab, 26 konja, neznan baš da li je to motor za nekoga od 120kg i 195cm :D
a taman san mislija napisat kako je motor dobar ,nije skup,ali tvoji GABARITi ???neznan motor je nekako malen za vidit ,nizak,a jesi li prova sest ,aaaa, jebate ,a da kupiš u Rađe onega Rocketa za tvoju težinu i visinu taman bi ti bija ,
bez šale probaj sest ,vidit češ bar u tome jel ti paše.
 
rus said:
a taman san mislija napisat kako je motor dobar ,nije skup,ali tvoji GABARITi ???neznan motor je nekako malen za vidit ,nizak,a jesi li prova sest ,aaaa, jebate ,a da kupiš u Rađe onega Rocketa za tvoju težinu i visinu taman bi ti bija ,
bez šale probaj sest ,vidit češ bar u tome jel ti paše.
tu smo negdje to gabaritima (120 kg 198 cm) probao sam iz znatiželje kod Škare sjest na venoxa, brale to ti je za Tajvance,Talijane i sl.
jest da je kvalitetan al,nemoj zamjerit, groteskno bi izgledao na tom motoriću  (y)
 
Status
Not open for further replies.