Kymco Xciting 500

zocko yp

New member
Pozdrav,
samo da se pohvalim u garažu uskoro stiže Xciting 500.
Danas predao papire za kredu i rezervirao crnog.
Ukoliko ima netko tko je vozio molio bih za mišljenje.
Cijena je daleko najniža u klasi 36.990,00 kn
 
čestitke na novom skuteru i nadam se da će ti zamijeniti u potpunosti stari što je i normalno jer se radi o 500
u Puli ih ima možda 1 ili 2 - mene kod njega oduševljava završna obrada i instrument ploča
cijena je u svakom slučaju fantastična

puno sretnih km!
 
Hvala,
to je imene najviše privuklo.
Jedina mana u odnosu na Majestya je što ima manji prtljažnik ispod sica ali to je razumljivo zbog veličine kotača.
 
dobar kofer će to nadomjestiti - i kofer mu dobro stoji + ima nosač za isti

za 5.000 EUR to je super kupnja
 
Hvala svima,
iskreno se nadam da neće bit pretežak za grad, makar sam se navikao na težak skuter.
Ovaj je teži od Majesya cca 20 kg.
 
Čestitam na kupnji!
Možda je koju ks slabiji od konkurencije,ali je zato puno jeftiniji,a što se tiće završne obrade samo najbolje (y)
 
npr. razvijanje snage na njemu su u motopulsu iz 2005.g. okarakterizirali kao na bev 500 - dakle, sve ok i u skladu sa kubikažom.

ja sam na njemu sjedio samo u salonu i oduševljava me položaj.
npr. na X9 mi je volan malo previsok pri bržoj vožnji, a ovaj je nizak

taman su i retrovizore stavili tamo gdje im je i mjesto
 
Snaga mi ionako nije bila najbitnija jer za grad nije važno a na otvorenoj cesti ionako u 90% slučajeva vozim ženu pa sam puno oprezniji i mirniji.
Odluka je pala jer na 250 ccm mi je malo falilo snage za preticanje na 90-100 sa dvoje na skuteru.
 
to je sve apsolutno točno i bio je to logičan nastavak tvoje skuteraške karijere (y)

iskustva iz prve ruke nemam, jednom sam razgovarao sa čovjekom koji je bio kupip kymco exciting 250, ali je imao tek 200 km i iz njega su se informacije vadile na kapaljku.

meni to djeluje više nego solidan proizvod, a i akcijska cijena je na razini 250 ccm ostalih proizvođača.

velik skuter
 
Počeo sam da Vespom NV 150, još me srce boli što sam ju prodao, Majesty 250 mi se nažalost razletio ali ga sređujem i prodajem.
Mislim da je 500 logičan izbor i nadam se da će mi služiti bar 4-5 godina.
 
čestitke na novom skuteru, aj kad dođe pred vrata stavi koju sliku (y)
super cijena
 
cestitam...dobar izbor...prijatalj mi ima 250 dosta sam ga vozao i mogu rec sve najbolje o njemu... (y)
 
:wink: Odličan izbor  (y)
Ima boljih (ali puno skupljih) maksi skutera no kod ovoga je odnos uloženo/dobiveno po meni daleko najpovoljniji. Imao sam ga jedno ljeto i ostao mi je u ugodnom sječanju (osim retrovizora i potrošnje). Iznimno kvalitetna izrada i dobra pouzdanost. Motor i variomat nisu posebno poletni no više nego dovoljni za smirenu, ugodnu vožnju ovog vrlo komodnog skutera.
Ugodna vožnja  (y)
 
Moj prvi izbor je bio Spidermax ali košta 51000 što je 14 000 više, onda sam našao starog 1 god za 39 000 ali novo je novo i odluka je pala na xcitinga.
 
cula kazala , ali tako sam cuo ,

da je ubrzanje xcitinga 500 njegova najveca mana,

a u vecini slucajeva ga dobija mladji brat 250ccm..  naglasavam cula kazala  :misli:

isti taj agregat navodno prati losija kvaliteta , tj. kao da su ga (iako dugo pripremali) izbacili na brzinu.. ponavljam cula kazala i u medju vremenu je proslo dosta vremena i mozda su neke stvari i popravljene ili su uvijek i radile dobro ..

nadam se da se varam, tj. rado bi testirao 500ccm xciting , neka onda ovo bude otvoreni poziv uvozniku  :mrgreen:

ali ne sumnjam da ce biti testova ove godine od strane kymca posto novteta ima kao u prici , a spremnost na suradnju nikad nije bila upitna  :mrgreen:

za razliku od "yamahe" u zagrebu tj ELODE (ovo je za joku, pomozi ako mozes  :mrgreen: ) koja je jedanput izasla u susret, prikazala se tada jako susretljiva, ali nakon toga stala i nista, mejlovi ne odgovoreni i danas vise..  :misli:

iako nisu u klasi rado bi probao i tog tako dobrog t-maxa novoga jel  (y)


da se vratim na temu, meni je inace xciting predivan skuter , i nadam se da ces uzivati na njemu i imati hrpu predivnih kilometara na njemu  (y)