LAGUNA SECA

Grawe RR

Guest
Jedva cekam da vidim Rossija kad krene spustanje kroz "The Cork"
:cool:
nedjelja, 23:00 EUROSPORT
 
Ameri se ujedinili protiv Rossija :mrgreen: Oko 60000 fanova će bodriti Nicky Hayden and Colin Edwards-a

Today the local heroes set their sights on overturning a run of form that has seen Rossi win six of the opening seven races this season as they look to follow in the footsteps of former home winners at Laguna Seca such as Eddie Lawson, Wayne Rainey and John Kocinski.

“Valentino has definitely raised the bar this season and it’s up to us to step up and join him,” commented Hayden. “Personally I feel I have been making progress at every round and I’m ready to take it to the next level. Obviously it would be perfect for me to do that at this racetrack because I have been dreaming of racing in a Grand Prix here since I was a kid. I came with my brother to watch the last GP here in 1994 and if I have as much fun on Sunday as I did that day then I’ll be doing alright.”

Edwards added that it would take “32 perfect laps” of the modified 3,602m circuit to beat his team-mate as he aims to take inspiration from Yamaha’s 50th anniversary paint scheme, which features the traditional yellow, white and black retro design of Yamaha USA.

The American took victory here in his last appearance on a World Superbike but admitted things could be a little tougher this time around. “Troy Bayliss said that my Superpole lap record here will last about 15 minutes of tomorrow’s first practice session and I reckon that’s pretty accurate,” smiled Edwards. “I’m really curious to see what it’s like to ride a MotoGP bike here but above all I want to win, that’s the only thing I am thinking of. If anybody else wants to win they have to beat me on my own turf.”
 
Kako je lepa ona zuto crna kombinacija .
Uffff ! :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
 
Rossi_46 said:
Kako je lepa ona zuto crna kombinacija .
Uffff ! :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
361440_90776.jpg
 
Svaka cast nickyu, bas mi je drago zbog njega. Drago mi je i zbog tornada, rossi je rutinirano odvozio s obzirom da je jedini koji nikada nije bio na laguni.
Stvarno je nenadjebiv gust gledat motore kak ih bacaju i samaraju zavoje na ovoj stazi.
 
Šteta što je Collin sjebao start. :cry: Navijam za njega i baš sam se nadao da će pobjediti.
 
Jako mi je simpaticna ova staza i stvarno je prva liga da se MotoGP ponovo vozi tamo.

Hayden je vozio majstorski, a Rossi bi mozda i dosao do drugog mjesta da je bilo jos krug i pol vise, sto je stvarno RESPECT, s obzirom da su Hayden, a narocito Edwards, puno iskusniji na toj stazi. :mrgreen:
 
A meni je drago da je konačno netko iz "Superbikea" proradio u moto GP cirkusu. :mrgreen:
 
Trku sam snimil i pogledal bum ju danas ali vidio sam onu reklamu za Michelin na početku i prejebena mi je :cool:
 
šteta što nisam ima di gledat... a jel ima di na netu za skinut komplenu snimku ili bar dio? i kako je bilo sve skupa??
 
bravo Nicky, pogotovo zato jer je svog starog vozio u drugom slavljenickom krugu :cool:
uostalom, bravo svima koji su utrku zavrsili, neznam jel sam to samo ja, al nebi se bas usudil pun gas uz ono brdo di je zid prakticki na stazi, pa onda kroz "vadicep" dole pa opet niz brdo za koje je sljeme nula :shock:
 
gigi said:
Trku sam snimil i pogledal bum ju danas ali vidio sam onu reklamu za Michelin na početku i prejebena mi je :cool:

I ja sam snimio trku , ali ja sam snimao od starta tako da onu odlicnu michelin reklamu nisam snimio . Odlicna reklama ! ! ! :cool: Nadam se da cu i nju snimiti !
 
Rossi_46 said:
gigi said:
Trku sam snimil i pogledal bum ju danas ali vidio sam onu reklamu za Michelin na početku i prejebena mi je :cool:

I ja sam snimio trku , ali ja sam snimao od starta tako da onu odlicnu michelin reklamu nisam snimio . Odlicna reklama ! ! ! :cool: Nadam se da cu i nju snimiti !

ajde neka mi neko kopira na kazetu pa pošalje poštom plačam sve potrebno....