LAGUNA SECA

sjajna trka. vadičep ja zakon, pogotovo u prvim krugovima kad onak u koloni dolaze. ko da šarena zmija ide preko staze.
jedino me režiser nervirao jer nije baš prikazivao kaj se dešavalo u borbi za treće mjesto koja je bila zanimljivija nego kruženje prve trojke po stazi. glupi amer.
 
Veky majstore...bravoooo....za sliku K. Robertsa iz 78 i 79 i 80 hehee....sad ulazi u mojih top ten...nego....

zar stvarno mislite da je Rossi zbog "nepoznavanja" staze bio na kraju treći.......obzirom da ameri ne rade ništa slučajno a uloženo je brdo love u ovu utrku i ove druge koje su se vozile koje ih jedine i zanimaju (usput 125 i 250 nisu jer gle ..igrom slučaja te kubikaže na tom tržištu neidu) .....a ameri ko ameri oni prate jedino i isključivo samo svoje sportaše pa...usput recimo da je pobjeda i drugo mjesto najbolji način da se malo podigne prodaja honde i jamahe...nisu uložili tolku lovu u GP pa da ih shebe tamo neki Rossi za koga ni natprosječno zaintertesiran za motosport Amer teško da je čuo....ne ne ništa nije bilo slučajno...ni prvi ni posljednji put...
 
lahko moguće da je to istina. onda je rossijeva bahatost na intervjuima poslije trke poprima skroz drugačije svjetlo.
 
baxy said:
zar stvarno mislite da je Rossi zbog "nepoznavanja" staze bio na kraju treći.......obzirom da ameri ne rade ništa slučajno a uloženo je brdo love u ovu utrku i ove druge koje su se vozile koje ih jedine i zanimaju (usput 125 i 250 nisu jer gle ..igrom slučaja te kubikaže na tom tržištu neidu) .....a ameri ko ameri oni prate jedino i isključivo samo svoje sportaše pa...usput recimo da je pobjeda i drugo mjesto najbolji način da se malo podigne prodaja honde i jamahe...nisu uložili tolku lovu u GP pa da ih shebe tamo neki Rossi za koga ni natprosječno zaintertesiran za motosport Amer teško da je čuo....ne ne ništa nije bilo slučajno...ni prvi ni posljednji put...

Ti to ozbiljno...?
 
baxy said:
zar stvarno mislite da je Rossi zbog "nepoznavanja" staze bio na kraju treći.......obzirom da ameri ne rade ništa slučajno a uloženo je brdo love u ovu utrku i ove druge koje su se vozile koje ih jedine i zanimaju (usput 125 i 250 nisu jer gle ..igrom slučaja te kubikaže na tom tržištu neidu) .....a ameri ko ameri oni prate jedino i isključivo samo svoje sportaše pa...usput recimo da je pobjeda i drugo mjesto najbolji način da se malo podigne prodaja honde i jamahe...nisu uložili tolku lovu u GP pa da ih shebe tamo neki Rossi za koga ni natprosječno zaintertesiran za motosport Amer teško da je čuo....ne ne ništa nije bilo slučajno...ni prvi ni posljednji put...

kaj tebe sora, malo manje pljugaj ganju, bolje za tebe i druge
:mrgreen:
 
baxy said:
...nisu uložili tolku lovu u GP pa da ih shebe tamo neki Rossi za koga ni natprosječno zaintertesiran za motosport Amer teško da je čuo

Jesi siguran?
 
Pudla said:
baxy said:
...nisu uložili tolku lovu u GP pa da ih shebe tamo neki Rossi za koga ni natprosječno zaintertesiran za motosport Amer teško da je čuo

Jesi siguran?


...apsolutno, znam kako razmišljaju...sve al baš sve je posao ...i prati se samo uspjeh amera....drugi kao da ne postoje....tako da je jedina promocija bilo čega samo kroz njihove uspjehe ......tenis je iznimka.
 
evo jebackih slika sa laguna sece
http://p072.ezboard.com/fexupbrotherhoodfrm3.showMessage?topicID=219.topic
:mrgreen:
 
Pa koliko ih ima :shock:

Pogledal sam pun qrac i pogledam dole na ekran a ono još 256 za otvorit
 
vidi od vuheca motor :mrgreen: :mrgreen:

http://img.photobucket.com/albums/v485/orionburn/Launa%20favs/Picture184.jpg
 
Al više nije Kawasaki zeleni nek zagrebačko plavi s primjesama cica :mrgreen:
 
gigi said:
Al više nije Kawasaki zeleni nek zagrebačko plavi s primjesama cica :mrgreen:
hahah
jebi ga, to su jedine sise koje frajer moze imat...
:LOL: