lakiranje

@nte

New member
pošto sam shvatio da je vespa jedini motor koji ja mogu uzdržavat, znači do daljnjeg ću se s njom družit, htio bi je malo uljepšat s lakiranjem.
pa, ako ima neko s iskustvom ili to radi iz hobija u svojoj garaži, nek kaže kolko će me to koštat.
padao sam u napast da se sam upustim u taj poslić, al pošto nemam iskustva ni potrebnog alata, prepustit ću to nekom drugom.

čekam vaše uvažene ponude :D
 
ma ante,
ponosni sam vlasnik vespe, doradjivao sam je godinama, a i dan danas to cinim... :cool:
...lakiranje, da bi dobro izgledalo, je najmanji problem. uzasno je komplicirano rastaviti vespu na nekekve tkz. osnovne dijelove da bi mogao uopce poceti s lakiranjem!
ako nemas iskustva s tim, moj savjet je da nadjes neki servis koji ce to uciniti umjesto tebe. zatim pokupi dijelove i otfuraj lakireru... :wink:
...to ti je najjednostavniji put ak u pitanju nije airbrush.

ak hoces i to, dogovori se s nekim (moj savjet kezo), pa ce ti reci sto i koliko da rastavis, ili ce to oni. to ti je skuplja varijanta...

uzivaj i radi to preko zime, servisi imaju manje posla, a sada je vrijeme za vozenje!
:roll:
 
ja se javljam za posao. nedavno sam svoju hondu rastavio bio do zadnjeg šarafa i lakirao i složio ju. ako si zainteresiran pošalji pp. pozdrav
 
koje su samo muke za dignut prednji blatobran, ovo drugo da ne spominjem....
 
Javi se gepeze-u za lakiranje.Radi i airbrush
 
ma najmanji je problem u rastavljanju, pa samo treba skinut prednji blatobran, pretinac ispod volana, sic, bubrege, signalizaciju i špricaj...motor nisam ni imo u planu skidat jer se nebi ni kužila razlika, a bitno pojednostavljuje cijeli proces.