Laser exhausts

FZ1

Member
Ima tko kakvog iskustva sa doticnom firmom?

http://www.laserexhausts.com/en/index.html
 
Meni su dobri ukoliko primarno tražiš izgled, za performanse nisam siguran, jer se rijetko poklopio da nešto estetski zanimljivo bude i tehnički savršeno. Inače, kod njih mi je zanimljiva ona linija extreme gdje stavljaju više cijevi od postoječih, obične izvedbe su im nezanimljive izgledom
 
Kakve su cjene i ko ih prodaje :misli:
 
joke said:
Meni su dobri ukoliko primarno tražiš izgled, za performanse nisam siguran, jer se rijetko poklopio da nešto estetski zanimljivo bude i tehnički savršeno. Inače, kod njih mi je zanimljiva ona linija extreme gdje stavljaju više cijevi od postoječih, obične izvedbe su im nezanimljive izgledom

ima grafova na sluzbenoj stranici ko u prici o grafovima :mrgreen:
 
joke said:
motormanija, v. gorica

to su oni koji su znali bit na akciji pa soma kuna
 
jolly the roger said:
ima grafova na sluzbenoj stranici ko u prici o grafovima :mrgreen:

Rekao bi ti čim pređu sa 1 na 2 možeš misliti kakvi su majstori ti na fesbu

e sad možeš zamislit performanse lasera sa 4 ispušne cijevi :mrgreen:
 
joke said:
Rekao bi ti čim pređu sa 1 na 2 možeš misliti kakvi su majstori ti na fesbu

e sad možeš zamislit performanse lasera sa 4 ispušne cijevi :mrgreen:

malo si ti premali poklopac da bi poklopio ovolki lonac ko ja :mrgreen:
 
...ubili ste mi temu :LOL:  nego ovako, zvao ja Motormaniu,cijena za X-Treme GP  cijena: 4900,00kn sto i nije tako puno. Isporuka poslije nove samo nisu rekli koje.. Akrapovic je 8800,00kn cijena bas nije mala ali ako nista barem ih imaju i ne ceka se isporuka.
 
Nemam iskustava, ali znam da prodaju i kroz BMW tvorničku mrežu, i da Laser, kao i Akrapovič možeš naručiti kao originalni BMW dio. Mislim da to garantira određenu razinu kvalitete, ali o konkretnim dobicima osim zvuka nemam pojma. Laser je dosta popularan po američkim BMW forumima, gdje se Akrapovič tek probija kao brand. Dosta ljudi nikad nije čula, pa pišu Akropovic i sl., Dok za Laser i Remus znaju (imaju ih) puno više. I inače čini mi se da je Remus kod njih što je kod nas Akrap. Musthave kao metro dodatak.  :)
 
krco said:
na akciji su bili neki žnj topovi po milju kuna
mislim da su se zvali viper ili tako nesto

i za te pare su bili super, ubrzo ih je nastalo a poslije su bili oko 2000-2500
Imao mi ga je prijatelj po zvuku a i izgledu je bio super
 
Laser se inače zove i mali pišljivi rezonantni auspuh iz srbije za Tomose i to ekipa stavja na APNce i automatike.
Ok je auspuh za 100kn ali nije ništ posebno.

Za ove prave nisam čul da uopče postoje
 
Od nedavno Piccilo racing na TTTS-u u Splitu ima Laser tj. trba ga naruciti i dobije se kroz 10-15 dana. Za TDM-a dva Slip-on dodu oko 5500 kn sa ugradnjom. Lipo izgledaju a uz to ti stavi motor na valjke i testira prije i poslije pa vidis sta si dobio. Po grafu na Netu sa sluzbene stranice lipo izgleda krivulja a bome i "kaluni"!