Le Mans 24h

Shokrefumi

Active member
Utrka počela u 3.00, trenutno prvi SERT (ne Kranjecov, nego pravi), YART se bori za drugo mjesto, a susjedi Srbi su napredovali za 10 mjesta (ako sam dobro vidio, kvalificirali su se 41., trenutno su 31.)
 
tko ima Eurosport Player, može gledat direktni prijenos (doduše, bez komentara) cijela 24h (ili ono što je preostalo)
 
Od 11 nastavljaju na Eurosport 2.

Jermanov JART drži drugu poziciju s 6 krugova zaostatka, ali imaju dosta problema s mašinom koja gubi ulje i pregrijava se na 130°C.
Kawasaki još uvijek vodi.
Šokre, Moci, gdje je nestao tim BMW Michelin od kojeg se mnogo očekivalo (Nigon, Lagrive, Gimbert)?
 
Dylan said:
Od 11 nastavljaju na Eurosport 2.

Jermanov JART drži drugu poziciju s 6 krugova zaostatka, ali imaju dosta problema s mašinom koja gubi ulje i pregrijava se na 130°C.
Kawasaki još uvijek vodi.
Šokre, Moci, gdje je nestao tim BMW Michelin od kojeg se mnogo očekivalo (Nigon, Lagrive, Gimbert)?

Nocas su bili medju zadnjima sad ih nikako nema na Live timing,nema ni Srba a bili su nocas .Ispalo ih je dosta samo se ne vide u dnu tabele svi ispali timovi  :(
Mislim da je Jerman vec drugu godinu najsporiji u svom timu  :skriven:
 
:shock:

http://www.youtube.com/watch?v=m_xnqLhDxsI&feature=player_embedded
 
Eto ne znam sta bi reko te neke brze Aprilije i BeeMWeji rasturaju a tek kolko su pouzdani i Honda sa njima  :LOL:

Prvih 6  :paper:
2 Kawasakia
2 Yamahe
2 Suzukia
 
Zasto je ovaj kojem se u zavjetrinu sakrivao "pucac" u trenu udarca trznuo lijevom nogom?  :misli:
 
Jermanov tim 2.  (y) Srbija 36.

 
gorank said:
Izgleda da ne zna citat znakove!!!

Ovaj ispred je dignuo nogu u trenutku samog sudara...neznam sto bi ti uspio "procitati" iz toga osim naljepnice lika koji se ubacivao u stazu  :mrgreen:  :misli: