LED žarulje

r4ptor

New member
gdje kupiti navedeno u zg-u ili okolici

trebale bi mi 2 iza koje zamjenjuju obične od 5/21W

i naprijed 2 za prednji far, za naprijed sam spreman i na modifikacije

 
dealextreme.com
Jeftino, samo treba čekat  2-3 tjedna.
Uglavnom, ja sam uzeo H4. Stavio i skinuo. Ko da ju nemaš.
 
Imaš u ZG u Bohinjskoj ulici trgovinu/ima i WEB shop sa svim mogućim LED žaruljama. Ne mogu sada naći link, ali malo guglaj..
 
zokx said:
Imaš u ZG u Bohinjskoj ulici trgovinu/ima i WEB shop sa svim mogućim LED žaruljama. Ne mogu sada naći link, ali malo guglaj..

hmm, evo guglao i nisam imao sreće, pa ako nije problem, da daš link, ili bar adresu ili broj telefona pa da odem kupiti, hvala

live-for-ride said:
dealextreme.com
Jeftino, samo treba čekat  2-3 tjedna.
Uglavnom, ja sam uzeo H4. Stavio i skinuo. Ko da ju nemaš.

sumnjam da će biti tako jer ovo planiram staviti na skuter, koji nažalost u serijali naprijed ima 2 žarulje sa lećom po 15W, da , ima jače žarulje na štop svjetlu  :wc:
a stavljanjem jače halogene topi se far

imam xenon tu, ali ne znam gdje da nabavim 2 žarulje po cca 25-35W (a i manje neke vanstandardne dimenzije su, zato bi i prepravljao)

tako da ili led ili xenon, svejedno će svjetlit bolje od ovoga jer ovo je doslovno ko upaljač

Br@da said:
..ja sam si ove složio za poziciju i fino rade  :laugh:

lako za poziciju, nju moj skuter uopće nema (s prednje strane) ima samo ta 2 fara i nema prekidača niti ništa, niti dugog svjetla nema, znači kako upališ tako je
radi se o apriliji sr ditech
 
r4ptor said:
sumnjam da će biti tako jer ovo planiram staviti na skuter, koji nažalost u serijali naprijed ima 2 žarulje sa lećom
problem je u fokusu. I leća koja usmjerava svjetlo treba imati izvor u fokusu te leće, što kod ovih nije slučaj. Uglavnom, probaj pa budi siguran. Ja sam probao je je bila jeftina, ali nije imalo efekta. Svjetlo nije bilo nimalo fokusirano i totalno raspršeno. Pored toga, bilo je slabo iako je bilo, ako se ne varam, oko 120 onih ledica. Ne znam...probaj i javi (y)
 
Ja sam metnul ovo. Na skutera to baš i ne paše ali oču reči da svijetli tak, tak.
 
pa kad si to led svjetlo usporedio sa vjerojatno 55W halogen žaruljom na motoru, kad bi usporedio s ovim ne znam jel bi se smijo il plako  :LOL:
 
Sorry nije Bohinjska nego Somborska.. Evo link http://www.elektromedia.hr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=67&Itemid=18&vmcchk=1&Itemid=18

 
live-for-ride said:
dealextreme.com
Jeftino, samo treba čekat  2-3 tjedna.
Uglavnom, ja sam uzeo H4. Stavio i skinuo. Ko da ju nemaš.

nigdje nisam našao da se neke H4 deklariraju kao za osvjetljenje, u pravilu je napomena 'daylights'
 
clox said:
nigdje nisam našao da se neke H4 deklariraju kao za osvjetljenje, u pravilu je napomena 'daylights'
...da, ili kao svjetla za maglu. Kao što sam i pisao, problem je u fokusu. Raspršuje svjetlo što je po danu i magli ok, ali po noći nema efekta. Pored toga, intenzitet i nije nešto. Imam ju doma (H4, nadam se da nisam bacio). Ako netko želi isprobati, poklonim ju. Nemojte mi sad slati pp-ove da vam pošaljem da bi ju prodali. Ako netko želi staviti na motor radi probavanja, nema beda.