Legalizacija motora bez papira

Dali je moguće i ako da kako legalizirati stari motor (1986 ili 7 god.) koji stoji desetljećima. Vlasnik je pokojni već cca 15god. Nasljednici pojma nemaju ni o papirima i niočemu, motor ih uopće ne interesira, ali bi prodali za par stotina eura. Ja bi rado potrošio tih parsto eura, pod uvijetom da ga mogu legalno voziti jer itako treba uložiti poprilične novce da bi se taj motorić dotjerao u nekakvo stanje. Riječ je zapravo o starom DR-u koji je pokojni vlasnik vjerovatno uvezao oko '90 i nikad ništa nije prijavljivao nego ga je vozio od kleti do kleti itd.
 
Već imam jednog DRa sa papirima i jednu ramu bez. Ovaj je fora jer je kompletan bez ikakvih preinaka i drkanja po njemu. Ima dosta loših stvari kao npr. truli tank, valjda od stajanja itd. ali dao bi se fino vratit u oriđiđi stanje. hvala na info. idem gnjaviti čovjeka.
 
  • Like
Reactions: enduro
Već imam jednog DRa sa papirima i jednu ramu bez. Ovaj je fora jer je kompletan bez ikakvih preinaka i drkanja po njemu. Ima dosta loših stvari kao npr. truli tank, valjda od stajanja itd. ali dao bi se fino vratit u oriđiđi stanje. hvala na info. idem gnjaviti čovjeka.

Ako nećeš ti, proslijedi kontakt.
 
Već imam jednog DRa sa papirima i jednu ramu bez. Ovaj je fora jer je kompletan bez ikakvih preinaka i drkanja po njemu. Ima dosta loših stvari kao npr. truli tank, valjda od stajanja itd. ali dao bi se fino vratit u oriđiđi stanje. hvala na info. idem gnjaviti čovjeka.
Javi kada ga kupiš, došao bih da ga vidim (tj da vidim oba DR-a, i tog i ovoga što imaš). :)