Legalna Muljaza

Fire Breath

Active member
Evo, kolko citam na forumu, mnogo ce se ljudi ( citaj : SVI ) radije dati u potjeru nego platit kazne.. pa me zanima sljedece: Buduci da nemam iskustva s tim :oops: :roll: :wink: :mrgreen: , sto reci gosponu drotu kad vas uvati nakon ljepe potjere ( ako je to uopce moguce :mrgreen: :mrgreen: ), i/ili kada dobrovoljno stanete, a on oce pisat kazne za regu pod supkom, za onu naljepnicu od rege, itd. Jer, cujte, niko ne voli ta sranja i em nist ne sluze, em su ruzne, em smetaju, al ako nema dobre muljaze pajkan ce napisat ljepu kaznicu..
Pa kaj onda reci doticnom gosponu?





srki
jebo cajkane :mrgreen: (c) 2004. All rights reserved :D :mrgreen:
 
Fire Breath said:
sto reci gosponu drotu kad vas uvati nakon ljepe potjere
Ajme, kako Vi dobro vozite. Da je bar vise ovako izvrsnih vozaca. Svaka Vam cast.
 
Orion said:
Fire Breath said:
sto reci gosponu drotu kad vas uvati nakon ljepe potjere
Ajme, kako Vi dobro vozite. Da je bar vise ovako izvrsnih vozaca. Svaka Vam cast.

..ja sam sponzor i trazim dobrog vozaca da vozi za mene.. jeste zainteresirani? :mrgreen:
 
Uzmeš bombu, skineš osigurač i pitaš jel' ima problema?!?!!?

E onda kad on veli da nema, ideš jednostavno dalje........

P.S. nemoj zaboraviti vratiti osigurač......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Fire Breath said:
Evo, kolko citam na forumu, mnogo ce se ljudi ( citaj : SVI ) radije dati u potjeru nego platit kazne..

Koji film, koji film, koji film sad vrtis u glaaavi...
 
Kawabiker said:
Uzmeš bombu, skineš osigurač i pitaš jel' ima problema?!?!!?

E onda kad on veli da nema, ideš jednostavno dalje........

P.S. nemoj zaboraviti vratiti osigurač......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
prijatelju shvati ipak jednu realnu stvar da ako i postoje kreteni koji su zbog banalnog prekršaja spremni mahati bombom i ugrožavati tuđe živote :twisted: i svoj vlastiti nisu niti svi policajci bez imalo jaja među nogama pa bi ti se lako moglo desiti da upoznaš moju prijateljicu zbrojovku :pistoles: u najvatrenijem izdanju nakon čega meni treba otprilike pola a4 stranice tipkanja da na papiru objasnim zašto sam upokojio luđaka koji je svijet ionako trebao promatrati kroz rešetkasti prozor neke umobolnice... srdačan pozdrav... :mrgreen: