legice na tv-u

hondamoto said:
oooo, mama ! javljaš se nakon duuugo vremena  (y) pusti novinare , znaš i sama kako pišu , njihovo je da prodaju proizvod umotan u celofan   :mrgreen: fala ti bože na bikericama , samo neka vas je više  (y)
Ma to je OK, ali mi je žao kad vidim kako se neke (po meni) pozitivne pojave komercijaliziraju i često koriste u dnevno-političke i lokalno-patriotske svrhe. Ako je taj prilog bio u funkciji upoznavanja šire javnosti s tipično osječkim slengom i/ili inovativnim dizajnom, onda se moglo spomenuti i MK Lega, a što se tiče turističke promocije grada, kada je u pitanju tzv. moto-scena i doprinos osječkih bajkera gradskom imidžu, gdje je u toj priči MK Osijek i ostali?
 
T-T said:
Ma to je OK, ali mi je žao kad vidim kako se neke (po meni) pozitivne pojave komercijaliziraju i često koriste u dnevno-političke i lokalno-patriotske svrhe. Ako je taj prilog bio u funkciji upoznavanja šire javnosti s tipično osječkim slengom i/ili inovativnim dizajnom, onda se moglo spomenuti i MK Lega, a što se tiče turističke promocije grada, kada je u pitanju tzv. moto-scena i doprinos osječkih bajkera gradskom imidžu, gdje je u toj priči MK Osijek i ostali?


helooooooooouuuuuuuuuu

zamisli kakva bi to promocija Osijeka bila da se "koriste" debeli,brkati,bikeri...molim te :mrgreen:
totalno kontaproduktivno :mrgreen:
 
Vampirella said:
:misli: Malo nas je?
Neskladne smo?
Hmmmm.... Mozda bas ne idemo po televiziji, ali dosta se cesto sretnemo, mi, neke....  :mrgreen:
(y)
pa čak i ako se ne srećemo ili ne poznajemo, ne znači da nas nema, iako nismo medijski eksponirane i eksploatirane.   :wink:
 
Vampirella said:
:misli: Malo nas je?
Neskladne smo?
Hmmmm.... Mozda bas ne idemo po televiziji, ali dosta se cesto sretnemo, mi, neke....  :mrgreen:

kaj "malo nas je" :misli: :LOL:

pa nikad vise motoriziranih baba nije bilo nego kaj je danas ... sam kaj je problem u tome sto skoro svaka slijedeca misli da je bas ona izmislila voznju motora :lolcry:
 
ZLO said:
helooooooooouuuuuuuuuu

zamisli kakva bi to promocija Osijeka bila da se "koriste" debeli,brkati,bikeri...molim te :mrgreen:
totalno kontaproduktivno :mrgreen:
Uglavnom ti debeli i brkati bajkeri su oni s kojima se ja vozim, i za koje znam da se voze niz godina i vole svoj grad, a svojim ponašanjem na cesti i inače gdje god dođu ga nisu osramotili (y)
 
T-T said:
Uglavnom ti debeli i brkati bajkeri su oni s kojima se ja vozim, i za koje znam da se voze niz godina i vole svoj grad, a svojim ponašanjem na cesti i inače gdje god dođu ga nisu osramotili (y)

no i dalje nisu zastitno lice turisticke zajednice za sezonu 2010 :rofl:
mozda je tako i bolje :wink:
 
T-T said:
Uglavnom ti debeli i brkati bajkeri su oni s kojima se ja vozim, i za koje znam da se voze niz godina i vole svoj grad, a svojim ponašanjem na cesti i inače gdje god dođu ga nisu osramotili (y)


sa kim si,takav si :mrgreen:
pozdrav debelima,brkatima,BIKERIMA i onima koji se tako ćute :mrgreen:

Kraljica said:
kaj "malo nas je" :misli: :LOL:

pa nikad vise motoriziranih baba nije bilo nego kaj je danas ... sam kaj je problem u tome sto skoro svaka slijedeca misli da je bas ona izmislila voznju motora :lolcry:

baš me uvijek moraš spustiti na zemlju :shock:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
ZLO said:
sa kim si,takav si :mrgreen:
...

puj-puj jezik pregrizla .... sad mi samo jos fali da ocelavim i naraste mi brada :eek:hne:
 
Kraljica said:
nego da prosirimo tu tezu .... kako tebi ide to "s kim si takav si"?  :rofl:

:misli:
čelava(uglavnom) :mrgreen:
štumak otiće(a maybe je samo jetrica u pitanju :misli: ) :mrgreen:
u isčekivanju brade :mrgreen: brci se naziru :wink: (nisam u dobre sa ONIM trakicama :mrgreen: )

:lolcry:


da čujem dalje.... :LOL:
 
Ja (zasad) mojima popravljam (ili kvarim?) prosjek dužinom i količinom kose, pa i kilažom. Ali u tajice ne bih...
 
T-T said:
Ja (zasad) mojima popravljam (ili kvarim?) prosjek dužinom i količinom kose, pa i kilažom. Ali u tajice ne bih...

:LOL: :LOL: :LOL:

tajice rulz...još kad su bile..pa ti je lanac u komi..pa ispadne..da di ruke moreš otrati :mrgreen:

valjda ću i ja nagurati na 55(kg) :mrgreen: jednog dana
 
@ zlo - jos samo da izrastes do dimenzija dvokrilnog ormara i to je to (y)

tutankamon said:
ajd babetine nazad u kuhinju i na lanac :jesus:

kaj je .. plasi te konkurencija  :jesus:



ali da se vratimo na temu ... i ti nasi "novinari" su  :povraca:
pa ti probaj dati intervju
 
Kraljica said:
@ zlo - jos samo da izrastes do dimenzija dvokrilnog ormara i to je to (y)

kaj je .. plasi te konkurencija  :jesus:



ali da se vratimo na temu ... i ti nasi "novinari" su  :povraca:
pa ti probaj dati intervju

ma istegnut ću se ja...već nekako..aj promis :mrgreen: ako niš drugo dat ću intervju pa će mi ego narasti na te dimenzije :lolcry:

 
Prije nekoliko godina pita me novinarka kakav je to osjećaj voziti motocikl...vjerojatno je očekivala odgovor u stilu vjetar u kosi, kroćenje silnih konjskih snaga, sloboda i sl., pa je ostala razočarana mojim odgovorom neka proba - upropastila sam joj prilog.
 
T-T said:
Prije nekoliko godina pita me novinarka kakav je to osjećaj voziti motocikl...vjerojatno je očekivala odgovor u stilu vjetar u kosi, kroćenje silnih konjskih snaga, sloboda i sl., pa je ostala razočarana mojim odgovorom neka proba - upropastila sam joj prilog.


sram te bilo :mrgreen:
 
Kraljica said:
kaj "malo nas je" :misli: :LOL:

pa nikad vise motoriziranih baba nije bilo nego kaj je danas ...

Upravo to i govorim...  :misli: 
Nego sam primijetila u zadnje vrijeme (ovdje se ne pozivam na tebe, vec opcenito :wink: ) da se od strane mnogih cura koje su kupile motor cuje izjava tipa "prve", "jedine" i slicno  : :misli:
Ima nas, ali mozda ne trackamo po forumu toliko :wink:
Mozda se shodno tome ne bi smjele smatrati motoristicama  8)

....ne bih htjela govoriti nesto u sto nisam STO POSTO SIGURNA :mrgreen:
.....kao sto sam vec ranije cula da se spominju "neravnopravnost" zena u moto klubovima
(a tu mislim na MK klubove) osoba koje nisu, niti su ikada bile u moto klubovima 
dok nisu osnovale :chick: MK      :mrgreen: