LEM Helmets

vecicrnogorac

New member
dakle, ima li neko iskustva sa ovom vrstom kaciga? posebno me zanimaju komentari za model TORNADO
 
A da ne misliš možda na Tsunami?

Ja ju imam i nije niš posebno. Možda je malo prebučna, ali takve su uglavnom sve racing kacige. Problem je u tome što nema nikakvih dijelova za nju, barem ne u Hr. To je talijanska tvornica koja je bila na rubu propasti, pa su ih kupili španjolci koji će sa proizvodnjom počet negdje početkom 2006.

Informacije potvrđene u Ing - kartu koji ih je prodaje.
 
Jedan tip je ima u Splitu i ispred naziva LEM je stavio naljepnicu sa slovom Š :mrgreen:
 
hahahahahahahah. toliko o mojoj novoj kacigi :D
nije tsunami no bas tornado... oce mene neko cudo od prirodne katastrofe vatat vidim ja
 
Imam ja progeny i pola djelova je vec otpalo s nje. bas je hLEM.

Za ove druge verzije ne znam kakve su. Ima i kod nas djelova za nju. mali moto u lovranu npr. za druge ne znam....
 
Streetfighter said:
he he imam i ja progency istopucaju djelovi i slično al dobro izgleda..
(ova desna) :mrgreen:
moja je siva-tamnosiva. I ispao mi je onaj drzac za koji se drzi gornji dio (kad se spusti).
Meni onaj prozirni lak na mojoj slici vise nekom silikonu :? mogu ga prstom skinuti... uglavnom uzas zivi. kostala me 1100kn
E da, ni vizir mi vise ne moze stajati podignut, kopca mi je ruzinavit pocela, a po zimi se magli cim jednom izdahnes :x
 
ja sam uzeo plavu jer mi ide uz motor,isto u malimotu, rekao mi mladen da je u klasi sa agv,nolanom itd. moš mislit,sad kupujem s 500 air
 
Cudno da ti je to mladen rekao, ipak on nesto kuzi o tim stvarima. valjda su trebale hitno pare :)

Ja sebi namjeravam uzeti kross kacigu airoh i dat je aerografirati. pa da mi bude za ljeto. a kao drugu kacigu-tj. vise prvu imam suomy spec 1 r bayliss replika koja mi je savrsena za po zimi a i ljeti jer ima odlicnu cirkulaciju zraka
 
Ja imam Model LEM Raptor. Sve na kacigi je dobro osim vizira koji nije izdržao ni dva mjeseca.Sav je ispucan,da nemam antifog foliju zaljepljenu već bi se raspao.
Imam i Suomy Explorer,kaciga je bolja,prije svega udobnija,ali je zato i duplo skuplja.
Najveći problem Lem-a je što nigdje nema djelova za nju.
 
Dečki imam novosti za LEM, u talj. novinama MOTOCICLISMO ima najava novog modela LEM kacige i neki broj telefona za informacije u Italiji.
Budući da ste imali problema sa djelovima ako hoćete mogu vam napisati broj telefona kad se vratim doma, pa da nazovete.

Inače između ostalih imam LEM jeticu CALIFORNIA sa vizirom i mogu je samo pohvaliti s obzirom na extremnu upotrebu u 3 godine grada i konstantne skini-stavljaj upotrebe.
Toliko mi je udobna da skoro nikad niti ne stavljam integralnu kacigu, niti za malo duže vožnje.
Za usporedbu moja žena ima sličnu Nolan jeticu koja je koštala i više ali nije ništa bolja od LEM-a.