LEM LX 50 kvačilo ??

vladof

Active member
Dakle prvi problem, kak ovo odpustiti, naime lamele navodno promijenjene, ali kod pokusaja voznje, odpocetka slabo vukao, a sad ostao izgleda u brzini .
 
Sin Max vozio trke na Lemu i TMu samo jaci vodena hladjenja kvacila velik problem
Korpa (vanjski dio) mora imat malo lufta dok se sve slozi i zategne sta se dobiva raznim debljinama šajbica ispod kosare i izmedju kosare i lamele , ako nema lufta u brzini je, ako ima previse lufta prekasno lovi, premalo lufta nemoze se razvrtit  :021:
živa nauka  8)
onda jos imas i na lameli odpuptanje i zatezanje lamelica i plocice koje su ujedno i opruge
Puno otvaranja i zatvaranja  :shock: i igranja
i obavezno na šarav ujedno i zublanik za kurblu metnut loktet ili neko dr sredstvo protiv odpuštanja
Ktm 50 ima slicno kvacilo pa ti je najbolje potrazit nekog ko je vozio ili vozi utrke taj se sigurno našarafio pa zna ako još ima volje  (y)
 
Onda sam si lepog vraga nakopal na glavu, ali dobro, uspio sam rastaviti, sad lagano vrti, bio lim krivo sjeo, samo sam nasao komade gumice.
 
Koji je ovo petljanac, bio na par mjesta, kod par ljudi i svi znaju nekaj i nikaj. Ko da su svi modeli različiti. A i na netu ima svašta, ali s onim limom na prvoj slici nema nigde, pa mi pada na pamet da je to naknadno stavljeno da se one karike ne rasipaju.