LeoVince vs. Wings

zlikavac

New member
Imam priliku kupit slip on auspuhe za Pegaso od obje firme po jako povoljnoj cijeni. Ne znam za koje da se odlučim,razlika u cijeni je gotovo nikakva,a jedina razlika je u tome šta sa Wingsom dobivam i prigušivače,a sa Leo-m ne niti ih na njih mogu stavit,razlika je i u izgledu. Molim sve one koji imaju iskustva s dotičnim auspusima na Pegasu da mi napišu dojmove,a ostale da mi barem kažu koji im vizualno bolje pašu na Pagasa
Evo slike:

 
Frend mi je imao Lea i to je bilo bolesno kako se cuo...kao chooper sa otvorenim spuljama...wingsa nisam cuo ali leo mi je ostavio jako jako dobar dojam....on je imao titan cini me...cuo sam za 2 minute prije neg bi dosao k meni...
 
Ja bi licno stavio taj Leo X3.....svidja mi se!!!!
 
Leo ti je "ubojica za uši" dok je Wings isto glasan(ja ga imam) a k tome dobiš i prigušivać(za tehnički i granicu). Dajem prednost Wingsu!
 
Wings-Slovenska kvaliteta. Imo sam samo top na ZZr 1100-fino se cuje,a i izolacija nije progorila za godinu -inace prodaju i u bojama pa vidi koji ti odgovara uz motorino
 
Estetski,meni je Leo ljepši.
Ali tehnički,ne znam kakav je zvuk,ali ako uz Wings dobiješ prigušivač,onda je to bolje.

To je sve,pošto ostale stvari o tim auspusima ne znam.
 
Leo je ljepsi na pegasu. Za performanse ne znam.
Ja na duke-u imam wingse i lijepo pjevaju :D Kad idem u europu si stavim db killere
 
shonyo said:
Estetski,meni je Leo ljepši.
Ali tehnički,ne znam kakav je zvuk,ali ako uz Wings dobiješ prigušivač,onda je to bolje.

To je sve,pošto ostale stvari o tim auspusima ne znam.

Dijelim ovo mišljenje...
 
Jebote , pa nemrem tu nač cjene za lea , a i neznam kolko je to "jeftino" kaj ih čovek može nabavit !!!
 
Ako LeoVince ima europsku homologaciju (ABE, EG-BE, ...), onda po meni i nije pitanje koji da uzmeš. Za Wingsa znam 100%, da nema.

A i ako nema, izgleda Leo na ovim slikama puno bolje.

D.
 
Ako želiš da te čuju Leo, ako želiš profinjeniji zvuk onda Wings ili dva kraća Shacala

:wink: