Letovanski vrh-off road

CANA said:
Idem ja s tobom ak bu bilo :klopa: :piva: Inače sve 5  (y)

Naravno....cijela je sezona pred nama, ja sam malo zauzet u 4 mj pripremama za put a 5mj sam na putu tako da bi 6 mj bio idealan, a naravno da ce se i organizirati roštilj ili kakav gulaš ukoliko se skupi nas par što ne bi trebao biti problem  :wink:
 
Gume druge za ovo blato , zato si i opal tamo , da si imao enduro gume , motor nebi ni osjetio lokvu!
 
CANA said:
Bumo vidli u subotu kolko mogu km u komadu :mrgreen:

Prijavi se na popis, stavljam brojčanik na 0.
 
Loki said:
Naravno....cijela je sezona pred nama, ja sam malo zauzet u 4 mj pripremama za put a 5mj sam na putu tako da bi 6 mj bio idealan, a naravno da ce se i organizirati roštilj ili kakav gulaš ukoliko se skupi nas par što ne bi trebao biti problem  :wink:

Pa kaj idete na Mars?? 3 mjeseca se dogovarat oko jedne vožnjice.... :misli: :misli: :misli:
 
Pa kad ekipa ide u Jordan, Egipat i tak, koji je datum ono odredjen  :wink:

Inace pohvale na izboru motora  (y) , a slike sam vec vidio  :mrgreen: (poslala mi SOA)
 
Frgich said:
Pa kad ekipa ide u Jordan, Egipat i tak, koji je datum ono odredjen  :wink:

Inace pohvale na izboru motora  (y) , a slike sam vec vidio  :mrgreen: (poslala mi SOA)

Hvala, sa motor sam stvarno više nego zadovoljan  :D 

1.5 se krece (trebalo se 25.04 ali moja draga ne moze dobiti toliko slobodnog, zbog toga mozda izbacimo Egipat ove godine jer za njega nam je potrebno najviše vremena, sto zbog birokracije, trajekata, te cesta koje se voze pod osiguranjem koje krece iz određenih mjesta u točno vrijeme, tako ako zakasnis moras cekati drugu turu) vracamo se 26.05. naravno ako sve bude po planu, cak u povratku mislimo navratiti i na onaj skup u makedoniji....
Iako ima još dosta problema, najviše financijskih ali nadamo se da ce sve biti ok.
Sutra idem u Budimpeštu po Sirijske vize i skoro sva papirologija je riješena, samo cekamo da neke pare sjednu  :mrgreen:
 
Kako i ne bi bio zadovoljan  :mrgreen: .

Sretno sa pripremama i vratite se u komadu, sa brdom odlicnih fotki  (y)
 
Loki said:
Hvala, sa motor sam stvarno više nego zadovoljan  :D 

1.5 se krece (trebalo se 25.04 ali moja draga ne moze dobiti toliko slobodnog, zbog toga mozda izbacimo Egipat ove godine jer za njega nam je potrebno najviše vremena, sto zbog birokracije, trajekata, te cesta koje se voze pod osiguranjem koje krece iz određenih mjesta u točno vrijeme, tako ako zakasnis moras cekati drugu turu) vracamo se 26.05. naravno ako sve bude po planu, cak u povratku mislimo navratiti i na onaj skup u makedoniji....
Iako ima još dosta problema, najviše financijskih ali nadamo se da ce sve biti ok.
Sutra idem u Budimpeštu po Sirijske vize i skoro sva papirologija je riješena, samo cekamo da neke pare sjednu  :mrgreen:

legendo čuo sam se danas sa bucom i žarom i rekli su da nema nike frke sam da im javiš i dodeš kod njih da se dogovorite šta i kako.Buco je rekao da je odlična ideja (y) (y) (y)
 
Kao šta vjerojatno znate drug loki je kreno prema nerazvijenim zemljama širit alkoholizam . :mrgreen:

Sretan ti put druže i naravno tvojoj ljepšoj polovici. (y)
 
Loki said:
Hvala, sa motor sam stvarno više nego zadovoljan  :D 

1.5 se krece (trebalo se 25.04 ali moja draga ne moze dobiti toliko slobodnog, zbog toga mozda izbacimo Egipat ove godine jer za njega nam je potrebno najviše vremena, sto zbog birokracije, trajekata, te cesta koje se voze pod osiguranjem koje krece iz određenih mjesta u točno vrijeme, tako ako zakasnis moras cekati drugu turu) vracamo se 26.05. naravno ako sve bude po planu, cak u povratku mislimo navratiti i na onaj skup u makedoniji....
Iako ima još dosta problema, najviše financijskih ali nadamo se da ce sve biti ok.
Sutra idem u Budimpeštu po Sirijske vize i skoro sva papirologija je riješena, samo cekamo da neke pare sjednu  :mrgreen:

Dobro si ti razradio taj motor!  (y)

Sretan vam put, dobro se provedite, siguran sam da ce vam biti odlicno! :)
 
urarmili said:
Kao šta vjerojatno znate drug loki je kreno prema nerazvijenim zemljama širit alkoholizam . :mrgreen:

Sretan ti put druže i naravno tvojoj ljepšoj polovici. (y)

Držim fige za sretan put  (y) (y)
 
dali se kome drug loki javio  :misli:
 
I meni isto, juce stigao u Ankari i posle 500km kise resio dva dana da odmori ( osusi stvari ).
Najbitnije da su super obice.
 
evo malo da povratim temu o Letovanicu :mrgreen:

danas voznja, za mene kratka jer zbog ozljede nisam mogao izadžati vise od 20 km, ali jebenog terena sa rovovima od svinja i prosjecima traktorskih guma...nakon brzog makadama dolazi to i pri dosta velikoj brzini nakon par hvatanja motora, naravno dolazi pad....nista strasno ali boli :mrgreen:
evo par slika samo da docaraju (iako ne mogu) danasnji dan.....
 
nema vise slika jer vozio sam sa mladim deranima koji voze cross pa je bilo zivo cudo ih pratit a kamo li i slikati....ali ja sa magarom od 200kg sam ipak uspio pratiti ih, bar neko vrijeme  :wink: :mrgreen:
 
:shock:  Kakva ozljeda te zapala sinko  :mrgreen:
 
Chile, jesmo se mi sreli ispred moje kuće na Trešnjevci.....pa smo mjerili neke nosače za kofere...??
Nisi se niš javio poslje....?? Ako si to ti uopće...!

Pozdrav!
M.
 
makazica said:
Chile, jesmo se mi sreli ispred moje kuće na Trešnjevci.....pa smo mjerili neke nosače za kofere...??
Nisi se niš javio poslje....?? Ako si to ti uopće...!

Pozdrav!
M.

Jesam....sorry ali broj sam izgubio a nisam se javio preko foruma a mislio sam  :?

daj mi ponovo pošalji broj na pp pa da se dogovorimo za neku cugu.

Još jednom hvala na mjerama za nosace (y) ispalo sve 5 :wink:

Frgich said:
:shock:  Kakva ozljeda te zapala sinko  :mrgreen:

malo sam se streso ali nist strasno...samo malo jace natucen kuk ali boli  ko sam vrag  :mrgreen: