Lezaj kotaca

hotazmaj

Member
E ovako ljudi. Znaci danas mjenjajuci zadnju gumu vidim da mi je lezaj u totalnoj banani. Znaci lezaj je na strani lancanika i sad mi se lancanik poprilicno klima. E sad sam nasao neke dvije dimenzije lezaja ali ne znam koja meni treba.  :misli:

 
Naravno da ćeš promijeniti sva tri ...  (y)

OBAVEZNO...
 
strasilo said:
Naravno da ćeš promijeniti sva tri ...  (y)

OBAVEZNO...

Jebate jel bed ako se ne mijenjaju sva 3, ja nisam izvukao moj na lančaniku  :shock: ( s tim da nisam imao problema na ležajevima prije razmontiravanja
 
a čuj.... neznam šta da ti kažem .....  :?

ja ih UVIJEK mijenjam sva tri ... za moj motor (a i dosta drugih) sva tri dođu ispod 200 kuna... a kad si skunuo jedan, za ostale ti treba dodatnih 10 - 15 minuta... tako da je jednostavno besmisleno ne promjeniti ih sve ...
 
http://www.oemmotorparts.com/oem5.asp?M=Honda&T=CB500&Y=2000&L=HO-CB500Y&O=REAR%20WHEEL%20(2)&F=HO-CB500Y-ST&L2=HO-CB500W-ST
 
hotazmaj said:
E ovako ljudi. Znaci danas mjenjajuci zadnju gumu vidim da mi je lezaj u totalnoj banani. Znaci lezaj je na strani lancanika i sad mi se lancanik poprilicno klima. E sad sam nasao neke dvije dimenzije lezaja ali ne znam koja meni treba.  :misli:

Izbijes stare i takve kupis, najjednostavnije  (y)
 
stankovukovic said:
Izbijes stare i takve kupis, najjednostavnije  (y)

ali odeš o prodavaonu gdje prodaju ležajeve, da ti na kutiji piše xy ime proizvođača, a ne plačat neznam ti ja kolko puta više za natpis honda na kutijici (vidim da si počeo tražit po nekakvim katalozima :mrgreen:)
 
Hvala svima  (y) sutra picim po lezajeve u prodavnicu koja prodaje samo lezajeve.
Mislim da je Strasilo 100% u pravu kad kaze da je pametno sva tri promijeniti jer ipak nije to neka para, a maloprije procitah da moze doci i do blokiranja tocka pa se sa tim nije zajebavat.
@ koki link je za 10  (y)
 
strasilo said:
a čuj.... neznam šta da ti kažem .....  :?

ja ih UVIJEK mijenjam sva tri ... za moj motor (a i dosta drugih) sva tri dođu ispod 200 kuna... a kad si skunuo jedan, za ostale ti treba dodatnih 10 - 15 minuta... tako da je jednostavno besmisleno ne promjeniti ih sve ...

Jebiga kako nisam fušer poslušat ću te i ovaj put  (y)