Light allrounder?

NOroad

Member
Na otoku se ukazala potreba za "radnim" motociklom, nekim koji bi podnio uske i loše puteve, povezao dvije osobe, pa i nešto dodatnoga ponio..
Tomosi su preslabašni (a i sve je teže doći do dijelova), endurci manje kubikaže preneudobni za dvoje, skuteri nikakvi na lošem putu, quadovi preskupi..
U ovim čemernim vremenima zastupnici se furaju kao da sve cvate (a i oni propadaju), ali ne nude gotovo ništa jeftino, jednostavno, lako za održavanje i trajno. Pomalo zavidim svim onim Azijatima koji i u najsiromašnijim zemljama jeftino komutiraju na dva kotača..

Dakle, pitanje je; nudi li se nešto na Hr tržištu što udovoljava skromnijem džepu, a da se ne raspada još u salonu..?

p.s. namjerno ne spominjem neke modele koji se nude, jer mi ostaje samo YBR
 
dovla said:
Yamaha tw 125  (y)
tak je,yamaha tw 125 ili cak ako nades tw 200...hitis otraga velki kofer i super. malo trosi,kvalitetna,ona  debela guma trpi sve i svasta.
 
Hyosung RT 125!
 
NOroad said:
Novih TW nema više..
Jedino http://www.hyosung.hr/default.aspx?p=93&acpid=108&acpdid=114 ako su ovi još živi, Eurorent.. :misli:
aha...ti bas novo trazis. a  mislim da ce ti stara tw ddrzat duze neg bilo koji novi kinez ili hyosung ili slicno.
nades neku super ocuvanu u super stanju it o je to.a i prijatelj je platio generalsku na njoj ja mislim oko 1500-1800kn kod markeza. i sad opet ohohoh ko zna koliko km . da se razumijemo motor nije zacvikao ni stao motor je vozio,palio savrseno ali je poceo trositi ulje i frend ga dao rastepst pa kad su ga vec otvorili nek se sve slozi (y)
 
Svaka čast TW-u, ali za te cifre za koje se nudi u oglasima, radije novi Derbi Cross City.. ne može biti tako loš..
 
DT125,ne možeš ga nikako strgati.

Podnosi padove,kvarove,što god hoćeš.
 
S tim da spominjes lose puteve mozda da ponovo malo razmislis o kakvom polovnom manjem endurcu.
Malo pogledas sto se nudi, probas sjest, nisu bas svi tako neudobni. Osim toga ako je za po otoku vjerujem da je za krace ture pa bi moglo biti ok.
 
Angie said:
DT125,ne možeš ga nikako strgati.

Podnosi padove,kvarove,što god hoćeš.
Možda je i on preskup..

Kojih se tema sve sjetite  :neznam: ili je to od sunca ili  :misli: ma pišite kad se ne vozite.
 
papillon said:
Možda je i on preskup..

Kojih se tema sve sjetite  :neznam: ili je to od sunca ili  :misli: ma pišite kad se ne vozite.

Papi ne mogu te pohvatat ovdje  :mrgreen:

DT-jka se u svakom slučaju može naći od 3-4 do 15  kn :)
Bitno je samo da bude mk3 mašina!
 
Angie said:
Papi ne mogu te pohvatat ovdje  :mrgreen:

DT-jka se u svakom slučaju može naći od 3-4 do 15  kn u svakom slučaju :)
Bitno je samo da bude mk3 mašina!
Motor je petica i moj post se nije odnosi na tvoj nego mi se čini da vlasnik traži nešto jeftino a da je u tip-top stanju - teško izvedivo,neka si onda uzme Derbija kao što je napisao,
 
Sry nisam pokopčao,jer sam samo pročitao uvodni post pa prokomentirao :D

Je istina,teško je,ali srećom DT-ovi makar izubijani izvana su često unutra sasvim u redu.
Za razliku od RS-ova i takvih motora nemaju 30ak ks pa je i balvanima teško uništit taj motor,doduše daleko od nemogućeg.

U svakom slučaju autoru teme svaka sreća  u potrazi (y)
 
sta se mislis puno,kune u djep i cjenkanje :mrgreen: