LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

Kod Honde je problem u hiperprodukciji, kod bavaraca u tome da su smeće? 🤔😄


Da se razumijemo, mislim da nema više šampiona. Sva "narodna" produkcija je smeće. Jbga, budućnost...



P.S. Ovo narodna bi inače bilo u italic-u a ne u navodnicima ali browser još uvijek ne radi kako treba (je se Mate još uvijek zajebava) 😄
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Village
Kod Honde je problem u hiperprodukciji, kod bavaraca u tome da su smeće? 🤔😄


Da se razumijemo, mislim da nema više šampiona. Sva "narodna" produkcija je smeće. Jbga, budućnost...



P.S. Ovo narodna bi inače bilo u italic-u a ne u navodnicima ali browser još uvijek ne radi kako treba (je se Mate još uvijek zajebava) 😄
Narodna,...
Test test, vidi stvarno ne kužim.
Narodna stvarno ne može
 
Kod Honde je problem u hiperprodukciji, kod bavaraca u tome da su smeće? 🤔😄

Da se razumijemo, mislim da nema više šampiona. Sva "narodna" produkcija je smeće. Jbga, budućnost...

A čim uvališ hejterstvo u priču, takovi se zaključci nižu... naravno da nema više šampiona, nema više ni očekivane kvalitete ni kod mnogih koji su oduvijek bili pojam toga (govorim o velikoserijskim produkcijama, znači ne Bentley i slični...).

Poznato je milijunima ljubitelja Mercedesa da je zadnji "vječni" model bio W124, do tada su se, osobito W123, radili auti da ga vozi deda, sin i unuk, danas je i to postala odavno misaona imenica... društvo je postalo totalno potrošačko, poznati sindrom je da se sve pokvari dva dana nakon isteka garancije, ne živi se više od prodaje već od postprodaje, dijelovi i servisi su tu presudni, kao i debelo smanjeni rok trajanja kojega predviđa proizvođač...

Vjerujem da se mnoge stvari "programiraju" da krepaju u nekom roku, dovoljno je pričekati istek garancije da se vidi što je proizvođač zamislio, jer se puno previše toga pokvari nekako nimalo čudno u vrlo kratkom roku nakon što su potrošačka prava iz garancije istekla. U prilog "programiranju" ide i činjenica da se puno stvari, osobito elektronike, može kupiti sa pomičnim garancijama (dodatna garancija uz doplatu), baš onako kako kupih pokćerci Philips Android TV... možeš birati garanciju od serijale godinu ili 2 godine pa rasteži i plaćaj do cca 4-5 godina čak...
 
  • Like
Reactions: El Mravac
A sunce ti jebem za kaj ovi plaću dobivaju. To sve treba poslati na skelu kod Srkija i njegovog pakija :mrgreen:

 
Od svih luftera ona bar nekaj radi ili ti voliš u konkretnom slučaju da ti netko prodaje zrak.

Lolo
A nije ti palo na pamet da taj zrak u vrecici ne placas vec tezinu cipsa.
Zrak je tu da zastiti cips od drobljenja pod tezinom u transportu i dok je na polici u ducanu. Da izbacimo i zastitnu ambalazu kad kupujes elektroniku itd...jer zasto bi im platio plastiku i zrak ili kutiju 15cm vecu od gabarita proizvoda zbog zastitne spuzve...
 
Last edited:
Od svih luftera ona bar nekaj radi ili ti voliš u konkretnom slučaju da ti netko prodaje zrak.

Lolo
Piše na pakiranju koliko grama čipsa ima u vrećici i unutra nije zrak.
Puno njih je nekaj delalo ali koja korist od takvog rada. Nemoj me jebat s tom retorikom. Barem ti imaš godina ;)
 
Ako se ne varam, unutra je pretežito dušik koji spriječava od isušivanja i usput i spriječava drobljenje listića čipsa od težine i transporta... ako ta SDSP tuljanica time zaslužuje plaću, onda i ne čudi što smo u kurčini žestokoj kada takove šaljemo da "brane naše interese"...
 
  • Like
Reactions: Anticitizen419
J...o te u koju ste krajnost prešli. Gđa. Borzan radi i uglavnom se bazira na problematici zaštite potrošačkih prava i u tome je uspješna i tu joj skidam kapu jer to nije lak posao mada pripada političkoj opciji koja mi je mrska i nacrtana. Stalno se kenjalo, opravdano, da su deterdženti lošiji za istok nego za zapad, kablovi za punjenje da im ne znaš broj, ležaj za veš mašinu ide uz novi bubanj nikako posebno... Znači ima posla i nije ga lako obaviti jer klipova na putu ima sijest.

2gigi: pisalo je na vrećici deterdženta 2,4 ili 3,6kg, na vrećici napolitanki 800gr, koliko košta kg, što je jedino bitno bez da vadiš kalkulator, a ako si matoriji ni to ti nebu pomoglo. Zamisli situaciju da netko počne prodavati gorivo u galonima uz objašnjenje da su radili istraživanje i da su to kupci tražili. Sve je to marketing koji tinta određenu skupinu kupaca, a ona se bori protiv toga.

Lolo
 
Neke stvari je izganjala (i to je uspjeh obzirom od kud dolazi) ali ovo me već podsjeća na onu o dokonom popu i jarićima.
 
Njemačku nutelu imaš ako ju kupiš u Lidlu ili Muleru
 
Ne moze gore mi danasnji stanovnici planete zemlje :poop: