LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

The 1978 Honda CBX1600 was a special edition 12-cylinder streetbike that was only available in Japan. It made 165bhp, had 48 valves and took 2 mechanics to adjust their clearances. Here it is being ridden by legendary German stunt rider Kaiser Soze at the world press launch in Kazakhstan.


CBX1600.jpg
 
Da moram izmisliti smisao ili ljepotu te nakarade, ne bi moglo zvučati nikako, pretežak je to zadatak...
 

Cit. (vrhunski savjet iz članka):

  • izbjegavaju vožnju na dijelovima kolnika na kojima ima pijeska, ulja i slično, posebice u zavojima i asfaltnim površinama,

Ovo ni Grunf ne bi bolje sročija.
 
Ma zato jer je nekima GS ružan sa bočnim cilindrima, a ovo je valjda lijepo... zato jer je Honda.

Hesus ovo je preglupo i za policajca da stvarno misli da je to realno. Da probamo jos jednom. Ta honda nikad nije postojala na nikakvom trzistu..
Ono.koliko tup moras biti da popijes meme ko sveto pismo.
Ko je tebe ikad pustio dalje od vrtica...
 
Nije postojala ni van photoshopa...al ofc ocvali pandur koji sapunja macora na AI slike pritom tvrdeci "kako su te bar stvarne za razliku od nekih fantazija" tesko da ce to skuzit
 
Da moram izmisliti smisao ili ljepotu te nakarade, ne bi moglo zvučati nikako, pretežak je to zadatak...

Gle, što piše u tekstu ja ne odgovaram za to... i nikada nisam imao Hondu, nisam sektaš i neću je ni imati, eto... tako da mi je posve svejedno je li postojala ili ju je izmislila AI... a kojekakvi likovi ovdje neka i dalje koriste prilike da seruckaju.
 
Gle, što piše u tekstu ja ne odgovaram za to... i nikada nisam imao Hondu, nisam sektaš i neću je ni imati, eto... tako da mi je posve svejedno je li postojala ili ju je izmislila AI... a kojekakvi likovi ovdje neka i dalje koriste prilike da seruckaju.
Radi se o izmisljenom motoru, izmisljenom eventu, izmisljenom stuntmanu, losem photoshopu, a ti nemas dovoljno sive mase da shvatis da je fake i jos koristis to ko argument u svom trazenju opravdanja jer vozis ruzan motor.
GS 1200 je ruzan i pored mrak taritas, a kamoli honde pa da joj nabiju i jos 23 cilindra. Pomiri se s tim.
 
  • Like
Reactions: NavX