Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland

@Dene vidi se da jako pratiš. Imaš na motogp stranici statistike Padova pa bacio oko na padavičare. Iznenadit ćeš se
Vidim da ti jako pratiš,pa koliko puta je pao rins prošle godine? Koliko se ja sjećam više od 5, i tad je vozio Hondu? Čovjek je uspio pasti s bicikla na stazi i slomiti ruku. Toliko o njemu. O ovom drugom koji uspije pasti 5 puta u vikendu ne isplati se ni raspravljati dali je padavičar.
 
Vidim da ti jako pratiš,pa koliko puta je pao rins prošle godine? Koliko se ja sjećam više od 5, i tad je vozio Hondu? Čovjek je uspio pasti s bicikla na stazi i slomiti ruku. Toliko o njemu. O ovom drugom koji uspije pasti 5 puta u vikendu ne isplati se ni raspravljati dali je padavičar.

Evo ti malo službenih podataka ako ćeš već se držati neke demagogije


 
Evo ti malo službenih podataka ako ćeš već se držati neke demagogije


Ti se držiš demagogije i na silu želiš dokazati da MM pada jer su svi drugi krivi osim njega,ako ne može dokučiti gdje su mu krajnosti njegovog motora onda i nije baš tako dobar. Očito su mu naštetili svi ti udarci u glavu. Pada jer pokušava biti prvi ali ne može? Zašto onda ne padnu svi osim onoga što pobjedi
 
Ti se držiš demagogije i na silu želiš dokazati da MM pada jer su svi drugi krivi osim njega,ako ne može dokučiti gdje su mu krajnosti njegovog motora onda i nije baš tako dobar. Očito su mu naštetili svi ti udarci u glavu. Pada jer pokušava biti prvi ali ne može? Zašto onda ne padnu svi osim onoga što pobjedi
Ne... Ja se referiram na tvoje da je Rins uz MM najveći padavičar. Šta ti je i statistički demantirano službenim podacima. Pa ti sad nastavi o biciklima o MM o Hondi ili čemu već. MM je što se padova tiče dokazao sve ovaj vikend i postavio rekorde
 
Ne... Ja se referiram na tvoje da je Rins uz MM najveći padavičar. Šta ti je i statistički demantirano službenim podacima. Pa ti sad nastavi o biciklima o MM o Hondi ili čemu već. MM je što se padova tiče dokazao sve ovaj vikend i postavio rekorde
Kad gledaš tko nije završio najviše utrka zbog padova je u vrhu, D.B izbaci iz konkurencije jer on onako više nije u gp
 
Kad gledaš tko nije završio najviše utrka zbog padova je u vrhu, D.B izbaci iz konkurencije jer on onako više nije u gp

Krivo opet... Pogledaj statistike. Nije mi jasno zašto si nedokaziv. Uzmi Zarca Peca i Rinsa.l sezona 2022. Neda mi se kopati dalje. Pogledaj RS (Race start) i DNF. Ali ok, u pravu si statistika je u krivu Rins je najveći padavičar iza zubatog Honda je top motor.
 
Krivo opet... Pogledaj statistike. Nije mi jasno zašto si nedokaziv. Uzmi Zarca Peca i Rinsa.l sezona 2022. Neda mi se kopati dalje. Pogledaj RS (Race start) i DNF. Ali ok, u pravu si statistika je u krivu Rins je najveći padavičar iza zubatog Honda je top motor.
Sva trojica su isti kao on u toj sezoni,znači samo potvrđuješ što sam napisao. Jbg čitaj sa razumijevanjem a ne doslovno,znači mm je najveći padavičar a rins je isto sklon padanju, tako da njihove padove ne možeš uzeti kao dokaz loše Honde. Onda ovako, Rins je ove sezone pobjedio sa tom hondom,znači to je dokaz da je to motor za prvo mjesto samo su njih dva nesposobni.
Ili ovako,Paco je već 2 puta pao ove sezone, Martin isto dva puta,Marini dva puta,A.M mislim 3 puta,od 7 utrka do sad,ne valja ni taj Ducati
 
Last edited:
3 od 4 vozača su ozljeđeni u Hondi a 2 od ta 3 su rins i m.m dva najveća padavičara od svih vozaća
Čitam da s razumijevanjem 😂
Zaboravio si nadotati još 3-4-5 padavičara, i još par s gorom statistikom od Rinsa ( Taka, Šparoga). Ako ti je na piku jer je pao s bicikla stidi se...
Da završimo ovo možemo se složiti da Rins nije najveći padavičar uz Zubatog.
 
Last edited:
Screenshot_20230619_235255_Samsung Internet.jpg
 
Najbolji pokazatelj o porastu ucestalosti padova je nazalost Mir :( covjek u MotoGP karijeri nema padova kao u pocetku HRC epizode 🫨
 
Kad smo kod toga, ne znam jeste vidjeli, Martin je već praktički gotovo pao na početku trke, skroz ga je odnijelo, izvukao se majstorski
 
  • Like
Reactions: bolcic and Dene