Livno 04.-06.08.

kuko said:
Ide li tko u Livno na moto susret? Zainteresirani riječani, javite se!

eto idem ja još u petak  :wink:

dapaće sviram u petak i subotu (y) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Mi ćemo krenuti isto u petak, pa kad stignemo..... (y) Na prognozi su rekli da bi se za vikend trebalo malo stabilizirati.... živi bili pa vidjeli! :?
 
niksa05 said:
Tko iz Fjake (osi cobija) ide u Livno

ide nas nekoliko,
ako te baš sad pojedinačno zanima  :misli:

ni mi sami do zadnjega dana neznamo :mrgreen:

zato i jesmo Fjaka :wink:

 
Možda dođem i ja, ionako sam blizu. Frka me jer nemam tablicu sa sobom pa da ne dođe do sranja na granici.
 
mate said:
Možda dođem i ja, ionako sam blizu. Frka me jer nemam tablicu sa sobom pa da ne dođe do sranja na granici.
Nemoj samo prelazit granicu na Kamenskom tamo će ti biti sigurno sranja bez tablice.
 
Na Kamensko sam i mislio ići, zato me frka. I kad je sve u redu znaju zajebavat a kamoli ovako. Jel još uvijek živ mali prelaz?
 
mate said:
Na Kamensko sam i mislio ići, zato me frka. I kad je sve u redu znaju zajebavat a kamoli ovako. Jel još uvijek živ mali prelaz?
na Kamenskom je naš granični policijot je tražija skidanje kacige i 10min je pregledava dokumente pri ulasku u BiH

postoji, prije misec smo prošli tuda ( bez ikakvog problema )
zeleni karton obavezan
 
Gemich, aj malo pomozi: kad idem iz Trilja, gdje točno moram skrenuti da bi išao na mali prelaz? Zadnji put sam bio tamo prije par godina i sjećam se da se, iz pravca Livna, skretalo par kilometara prije prelaza Kamensko. U suprotnom smjeru se više ne sjećam... :misli:
 
mate said:
Gemich, aj malo pomozi: kad idem iz Trilja, gdje točno moram skrenuti da bi išao na mali prelaz? Zadnji put sam bio tamo prije par godina i sjećam se da se, iz pravca Livna, skretalo par kilometara prije prelaza Kamensko. U suprotnom smjeru se više ne sjećam... :misli:

Znaš di je Europatrade u Sesvetama? ...  :LOL:
 
mate said:
Gemich, aj malo pomozi: kad idem iz Trilja, gdje točno moram skrenuti da bi išao na mali prelaz? Zadnji put sam bio tamo prije par godina i sjećam se da se, iz pravca Livna, skretalo par kilometara prije prelaza Kamensko. U suprotnom smjeru se više ne sjećam... :misli:
nisan ja vodija pa neznam točno, provaj izguglat :wink:
a jebemu oli ovde nema Bosanaca, pitaj Gepezejca :mrgreen:
 
Nas bi trebalo ići 3 motora ako bude sve po dogovoru! Imamo peglanja do dolje..... Još se ne možemo dogovoriti kada ćemo sutra točno krenuti, zadnju riječ moraju dati ovi koji love crtu sa posla... :mrgreen: :LOL:
 
Gemich said:
nisan ja vodija pa neznam točno, provaj izguglat :wink:
a jebemu oli ovde nema Bosanaca, pitaj Gepezejca :mrgreen:

Ma sve me sram...tamo sam odrastao a više ništa ne znam.. :(
 
u zege kiša lije kao da nema namjeru prestat....za vas koji krećete danas za livno....

polako i nadam se da vam kišnjaci ne puštaju vodu  :mrgreen: vidimo se sutra....