Ljetne moto jakne

zocko yp

New member
Pozdrav svima,
gdje se daju kupit lagane ljetne jakne u Zg.
Svako saznanje o akcijama bi mi dobro došlo.
 
zocko yp said:
Pozdrav svima,
gdje se daju kupit lagane ljetne jakne u Zg.
Svako saznanje o akcijama bi mi dobro došlo.

Nije Zg, ali izlet do Čakovca ne bi trebao biti problem.

http://www.moto-oprema-amd.hr/

Cijene su stvarno prihvatljive, a osoblje super ljubazno. Meni je taj dućan osobno draži od bilo kojeg u Zg.

Heldove rukavice koje imam pokazale su se trajnije i udobnije od IXS-ovih. Imam i hlače, nemam zamjerki.
 
JA sam kupio Beringovu ljetnu jaknu (500kn) ali ne vrijedi ni pola tih novaca, vise se uznojim u toj plasticnjcai nego u Uvexu od kordure. dakle pazi kaj kupujes, jer cesto lagano ne znaci i prozracno.
Vidio sam u Moto Benconyu u Maximirskoj zgodnog Arlen nessa mrezastog (oko 1000 kn) a i Spidija (oko 1300) i jos jedna ( ne mogu sse sjetit koja marka) ali ti je mrezasta a na ledjima ima dzep u koj pospremis presvlaku koju prevuces kad te kisa ulovi (oko 1700 kn) ta je moj favorit.
 
http://katalog.motori.hr/cgi-bin/artikal.cgi?ID=63
 
Ovako nesto:

http://www.polo-motorrad.de/group/1039/product/139463/dmc_mb3_search_pi1.page/1/Produktdetail.productdetails.0.html

Nosena samo 2-3 puta ,ko nova, velicina XL/56.

400kn
 
Kupio kod Šepića i ženi i sebi, sve pohvale i firmi (veliki izbor i dobre cijene) i naravno dečkima jer su si stvarno dali truda
Vrhunski dučan i kupili su me zauvijek (y)
 
aj prijavi, šta si uzeo i kako se ponaša na 35+... :mrgreen:
 
ixs jakne sa skidajučom podstavom, nepropusne na vjetar i vodu cca 950kn za mene i 1050 za ženu.
Imaju sve protektore. Ovo za 35 provjerim danas jer idem na KRK pa napišem u pon.
 
Odlično, onda ćemo znat kako se ponašaju... I još ako ti ne bude teško, napiši točno koji su modeli... Thnx... (y)
 
Moram pogledat na deklaracijama doma koji su modeli.
Upravo sam ju probao do 160 i puše samo kroz rukave ali to će sredit rukavice, jako sam zadovoljan
 
Samo info, Ženina je Chayenne a moja Wizzard, jakne su super.
Isprobano na +30 i nisu pretople (bez postave) čak kad vozim bez rukavica dovoljno puše na podlaktice tak da malo hladi.
Jako sam zadovoljan a nadam se da kvalitetu protektora i materijala neću nikada isprobat u praksi.
 
zocko yp said:
ixs jakne sa skidajučom podstavom, nepropusne na vjetar i vodu cca 950kn za mene i 1050 za ženu.
Imaju sve protektore. Ovo za 35 provjerim danas jer idem na KRK pa napišem u pon.
Kakva je to ljetna jakna ako je nepropusna za vjetar,kolko ja znam ljetne jakne su perforirane,i moraju propuštat vjetar,a mogu imat kao opciju podstavu koja je vodo i vjetronepropusna
 
zlikavac said:
Kakva je to ljetna jakna ako je nepropusna za vjetar,kolko ja znam ljetne jakne su perforirane,i moraju propuštat vjetar,a mogu imat kao opciju podstavu koja je vodo i vjetronepropusna
Ja bih malo nadodao i ispravio, ljetne jakne za motor su takđer vjetro i vodonepropusne, ali su napravljene bez podstave, nešto su tanje i imaju više otvora za ventilaciju kroz koje puše zrak pa je zato ugodnije voziti se u njima. Klasična gorotex jakna je nešto čvršća, ima opciju skidanja podstave i rukava, pa je dobra za bilo koje doba godine.
 
Moja greška, nisam napisao da sam ipak uzeo jaknu all season prema preporuci iskusnijih bajkera, i dobro da jesam jer mi je kroz Gorski kotar čak bilo žao kaj nemam podstavu namontiranu
 
I ja sam kupio isto wizzard jaknu kod šepića prije par dana i jakna je dobra samo kaj je malo kraća,ali je ugodna i na +30 se ne znojiš.
 
Vedran_ZG said:
Ja bih malo nadodao i ispravio, ljetne jakne za motor su takđer vjetro i vodonepropusne, ali su napravljene bez podstave, nešto su tanje i imaju više otvora za ventilaciju kroz koje puše zrak pa je zato ugodnije voziti se u njima. Klasična gorotex jakna je nešto čvršća, ima opciju skidanja podstave i rukava, pa je dobra za bilo koje doba godine.
Ja bi tebe htio ispraviti  :mrgreen: jer postoji par tipova ljetnih a ovaj koji ja ciljam je upravo rupicast tj perforiran ali sa štitnicima itd..
Tkanina je u par slojeva ali su svi probuseni ali zbog par slojeva to toliko i ne dolazi do izrazaja