Ljubitelj crvenog svjetla-šta napravit?

Kneeslider

Member
Ma ima jedan tip iz Splita,živi blizu mene i frajer svakodnevno prolazi kroz crveno na raznim lokacijama po cilom gradu!?Meni nije jasno-nekidan san vozija kraj ZAP-a i prolazim kroz zeleno,kad on isprid mene!Srića šta nisan vozija brzo,inače bi nastradali i on i ja...Vidija san ga još bar desetak puta da to radi,pa me zanima šta da napravim,osim da ga prebijem?Inače vozi crveni skuter Atlantic
 
dobro ga prebij, al jebeno dobro. da mu nebi palo napamet opet ugrozavat svoj i tudi zivot.
 
Treba ga vatat autom. Vidiš di stoji, pa ga čekat. On po crvenom, a ti po gasu. Pa kad udre, odjeba' je. Al to samo ako je stari auto. :mrgreen:
 
Zdrobite ga, ali ne dok je na motoru, jer je Aprilia Atlantic ipak jako lijep maksi-scoot... Pazite na motor! Za razliku od njegove face....
 
Rivi said:
Treba ga vatat autom. Vidiš di stoji, pa ga čekat. On po crvenom, a ti po gasu. Pa kad udre, odjeba' je. Al to samo ako je stari auto. :mrgreen:

imaš pravo ko onaj lik koji je za bjeg tražil motor pa su ga bajkani sjebali na taj način bila tu na forumu ta snimka
 
Posudim ti ja ladu nivu. Pa mu napravi sačekušu :mrgreen:
 
nedaj da ti to malo sirotnje neki nesretnik uništi, bolje vi njega uništite!!!

btw: imam ja đon dira (kawasaki rejsing zelene boje) i tanjurače pa ćemo napravt reda na semavorima ak treba :twisted:

i evo još nešt za nislajdera

gpxubajkerbojs8of.jpg

("žena" i ja jučer gledali bajker bojs pa ja to skužio)
 
Rivi said:
Treba ga vatat autom. Vidiš di stoji, pa ga čekat. On po crvenom, a ti po gasu. Pa kad udre, odjeba' je. Al to samo ako je stari auto. :mrgreen:

Za ZG područje: imam Taunusa 71.g. Iznajmljujem za osvete ako treba. Mašina malo lupa,ali došel bu do pozicije. Još ak narihtate tak da je ciljani kriv pa mi plati restauraciju tog auta,pijače bu na potoke i stavljam kuku na njega za besplatnu šlep službu motora ili pive na roštiljadu. :peace:
 
GussRadWixer said:
Na slici ti se nis ne vidi! :shock: Kmica! :paper:

kom sam god pokazo sliku niko nemože skužit motor u pozadini (vald će nislajder skužt o kojem je motoru riječ) koji stoji uspravno, nekužim zašt.
 
James1100 said:
Za ZG područje: imam Taunusa 71.g. Iznajmljujem za osvete ako treba.

Tvoje sam postove prije shvaća' na jedan način a otkad znam da si Šonjina sorta, na skroz drugi način!! :wink: :mrgreen: :cool:
 
točno to... GPX se vidi na pikči (ko moj u garaži) :roll:
 
tomee said:
Rivi said:
Treba ga vatat autom. Vidiš di stoji, pa ga čekat. On po crvenom, a ti po gasu. Pa kad udre, odjeba' je. Al to samo ako je stari auto. :mrgreen:

imaš pravo ko onaj lik koji je za bjeg tražil motor pa su ga bajkani sjebali na taj način bila tu na forumu ta snimka

to to, samo ga treba vatat kad je sa kacigom da kad pane prezivi i zna zasto je pao, zasto je prezivio i zasto je pored svega toga dobio batine ;)

a s druge strane nemojte tako, mozda je daltonista cojek? :D
 
Al zna šta je gore, a šta dole. Pa kad vidi da je upaljeno "ono gornje svitlo", triba stat!! :LOL:
 
pucaj mu u gume :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: