Ljudi moji, što je ovo ?!?

Sunseeker

New member
Dakle, na mojoj temi o proputovanju Europom sa skuterom od 50 ccm    http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,232889.175.html
imate slike koje ću sad i ovdje staviti o ovom čudu od BMW-a za kojeg nemam pojma što je niti čemu služi ovakvo vozilo ? Pa ako netko zna volio bih da me prosvjetli, molim lijepo  :mrgreen:

I dolje su slike od vozila koje sam slikao u istočnoj Njemačkoj, ima ih masu na cestama, skužio sam samo da su dvotaktni po zvuku, pa ako netko zna, bilo bi super da ovdje ispiriča.

Živjeli (y)
 
Sunseeker said:
Dakle, na mojoj temi o proputovanju Europom sa skuterom od 50 ccm    http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,232889.175.html
imate slike koje ću sad i ovdje staviti o ovom čudu od BMW-a za kojeg nemam pojma što je niti čemu služi ovakvo vozilo ? Pa ako netko zna volio bih da me prosvjetli, molim lijepo  :mrgreen:

I dolje su slike od vozila koje sam slikao u istočnoj Njemačkoj, ima ih masu na cestama, skužio sam samo da su dvotaktni po zvuku, pa ako netko zna, bilo bi super da ovdje ispiriča.

Živjeli (y)

Prvo ti je Monotracer i to je švicarsko vozilo koje koristi mehaniku BMW-a.
Drugo je stari 50 ccm Simson koji je bio masovno vozilo istočnog bloka kao kod nas APN, ja sam ga čak vozio u Mađarskoj još '80-ih.

 
M900 said:
Prvo ti je Monotracer i to je švicarsko vozilo koje koristi mehaniku BMW-a.
Drugo je stari 50 ccm Simson koji je bio masovno vozilo istočnog bloka kao kod nas APN, ja sam ga čak vozio u Mađarskoj još '80-ih.


bemti kolko si ti star  :LOL:
 
Fale mu otvori sa strane, da moš izbacit koljeno u krivini :smoke: :mrgreen:
 
  Hvala od srca na informacijama, baš me zanimalo :)

Ljudi su to čudo slikali stalno, ima zvučnike unutra,CD, graviran 240 km/h , BMW -ov sat...predobar uživo...
 
Mene je to podsjetilo na  Messerschmitta KR 200

1955-Messerschmitt-KR-200.jpg
 
Kako kaže M900 to su vozila koja su se vozila u CH prije 20 i više godina.Ja sam ih sretao po planinskim prelazima  i čudio se kako su ga vozili .Uglavnom motocikl sa kompletnim oklopom a imao je i "pomočna " kola za stajanje .Jednom u pokretu  "uvlačio" ih je i vozio se kao svaki drugi  motocikl.
 
barba said:
Kako kaže M900 to su vozila koja su se vozila u CH prije 20 i više godina.Ja sam ih sretao po planinskim prelazima  i čudio se kako su ga vozili .Uglavnom motocikl sa kompletnim oklopom a imao je i "pomočna " kola za stajanje .Jednom u pokretu  "uvlačio" ih je i vozio se kao svaki drugi  motocikl.

i vozi se super u rukama majstora. nisam vjerovao kako je frajer letio u gužvi u Milanu. nikakve razlike od običnog motora, osim ako je kolona baš stala - provlačenja ipak nema.
mehanika je od modela K100 - 100 konja ipak nije sitnica
 
M900 said:
Prvo ti je Monotracer i to je švicarsko vozilo koje koristi mehaniku BMW-a.
Drugo je stari 50 ccm Simson koji je bio masovno vozilo istočnog bloka kao kod nas APN, ja sam ga čak vozio u Mađarskoj još '80-ih.

(y)

Bilo ih je i kod nas, ja ga imal početkom 70 - tih, ali ovaj model ;) :mrgreen:
Kad je riknul, rezervoar je otišel na neki home made choper  :mrgreen:

simson-sr-2-06.jpg
 
sm-ft-2.jspcdn.com*110720-57643*cimg3199p.jpg