Ljudi pomagajte...

dado_v

Member
Pruza mi se prilika da kupim Jawu 350 92.god, kaze covjek da je sredjena tip top ja je jos nisam vidio a znam da ju je cuvao. Kupio je kola pa mu trebaju pare i daje mi je ne registrovanu za 300 eura. Posto sam ja bez motora a i to bi mi bio prvi pravi motor, interesuje me vase misljenje je li to za mene!?
 
a ja iskreno nikad ne bi uzeo motor stariji od 5 godina. no to je moje mišljenje!
tko sam ja da ti sudim? hehe :p
 
Meni se cini da je to povoljno aj stvarno ako neko zna nesto vise o tom motoru nek mi javi!!!
 
Pa ako je u dobrom stanju uzmi ju!!!
Samo pazi, težak motor i čudan za zavoje!!!
Jedan lik je prešao sa APN-a na taj motor i istog dana su ga strugali s zida!!!
Nemoj baš odmah divljat!!!
 
te pare vredi ali pazi kočnice su joj koma(ima kila ko fićo) ako ima Barumke pazi zavoj i zebru, ide ko kuga,troši ko mala svadba, neznam treba je viditi ja ovo znam iz iskustva :chainsaw:
 
Čuj jawu znam u dušu,ako ti se daju čistiti neprestano svjećice,kupi.Pazi u zavojima i s kočenjem! :mrgreen: Tu je smrt!Ali cijena je ok. a i ima dijelova :cool:
 
Uzmi nekog Mz-a :cool: :cool: :cool: ,meni je bio super,vozija san Jawu samo jedanput-katastrofa-barem je ta bila
 
Ovo mi je iznenada ispalo pa sam se zbog toga zagrijao i bas su me interesovala misljenja ljudi koji znaju o tom motoru sto sta! Hvala svima!!!
 
Kneeslider said:
Uzmi nekog Mz-a :cool: :cool: :cool: ,meni je bio super,vozija san Jawu samo jedanput-katastrofa-barem je ta bila

zbilja vuće me nostalgija...ja bi miza 175...takvog mi je stari imao, vozikao me ko klinca i prodo ga za malu paru...cc... :cry:
 
Crush said:
a ja iskreno nikad ne bi uzeo motor stariji od 5 godina. no to je moje mišljenje!
tko sam ja da ti sudim? hehe :p

Smiješan si...jel ti misliš da od 1442 registrovana čovjeka :mrgreen: ovde svi imaju para za novije motore....

A ti dado slušaj ove koji znaju nešto o toj Jawi :p
 
Vozikao sam JAWU 350 u kasnim osamdesetima, kad je koštala tek nešto više od APN-a.
Sjećam se da mi je bila dosta teška, ali nakon automatika, bila je to prava jurilica. Frend je zamijenio auspuhe, koji su bili totalna koma, a vozi ju još i danas. Znači, stara je cca 15 godina, ima jako puno km, i još uvijek ide.
Not bad at all.
 
Ljudi stvarno vam svima puno hvala i nadam se da ako je kupim doci cu licno s njom vama u goste u HR!!!
 
Zdravo Gashi majstore! Bio sam na nekim studentskim okupljanjima i putovanjima pa me nije bilo! Sta mislis ti o ovoj Jawi???
 
Nije losa ponuda. Taj motor se moze lijepo urediti, a ide sasvim OK... :mrgreen: