Lobagola B&B Zagreb

Frgich

Active member
Pozdrav svima,

otvorili smo nasa vrata, vise na www.lobagola.com

Imamo veliku garazu za 8 motora, i rent bicikla. Tu je i terasa za odmorit noge nakon duge voznje, i naravno preporucite nas  (y)

 
Hvala na komplimentima druze  :)

Decki iz www.north2.net studija su napravili nesto stvarno posebno, pobrane su neke nagrade, a mozda bude jos koja, cekamo objave  :wink: .

Koncept je stvarno unikatan, slobodno navrati ako si u Zg na kavu, i obilazak  (y)
 
Il meni mob poludi il vasa stranica nije bas kooperativna za koristenje na malim ekranima...
 
dannyghost said:
Il meni mob poludi il vasa stranica nije bas kooperativna za koristenje na malim ekranima...
preteska je za mob, mozdaa bi radila na nekom super ultra fancy galaxy  sa ekranom manjeg tv-a , na mom tabletu kojeg sam dobio u prašku sve se raspada kad se krene otvarat  :mrgreen:
 
dannyghost said:
Il meni mob poludi il vasa stranica nije bas kooperativna za koristenje na malim ekranima...

Sajt u ovom obliku nije ni optimiziran za rad na smartphone-ima, razlog je naveden u prethodnom postu  :wink:

2Dylan Hvala na lijepim rijecima, svi na 2 kotača imaju popust 5 %, i zahvaljujemo se na preporuci  (y)

2 Tvrle, sve u svoje vrijeme  :wink:
 
Tvrle said:
preteska je za mob, mozdaa bi radila na nekom super ultra fancy galaxy  sa ekranom manjeg tv-a , na mom tabletu kojeg sam dobio u prašku sve se raspada kad se krene otvarat  :mrgreen:

ja probao na Note 3  :misli:

Frgich said:
Sajt u ovom obliku nije ni optimiziran za rad na smartphone-ima, razlog je naveden u prethodnom postu  :wink:

2Dylan Hvala na lijepim rijecima, svi na 2 kotača imaju popust 5 %, i zahvaljujemo se na preporuci  (y)

2 Tvrle, sve u svoje vrijeme  :wink:

dobar dio vozaca danas ima pametan telefon uza se... tako da bi o tome trebalo vodit racuna.
 
dannyghost said:
ja probao na Note 3  :misli:

dobar dio vozaca danas ima pametan telefon uza se... tako da bi o tome trebalo vodit racuna.

da upravo to,
gledao sam neke statistike primarni nacin spajanje mladih u britaniji nekih 60% je preko mobilnih telefona,
ova vrsta smještajo onako hipijevski djeluje ;) pa je to više za instant bukiranje (preko moba), a ne ko englezi godinu dvije unaprijed

stranica je obavezna i super je napravljena
ali jos vaznije za prodaju je biti dobro pozicioniran na raznim stranicama za prodaju smještaja
 
i da najvažnijie, bmw van iz garaže  ;)

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=20204#!prettyPhoto
 
dannyghost said:
ja probao na Note 3  :misli:

dobar dio vozaca danas ima pametan telefon uza se... tako da bi o tome trebalo vodit racuna.

Sve ok, hvala na sugestiji, znamo mi to sve, ali strategija plasiranja sajta u ovom obliku je bila usmjerena u drugom pravcu.

Nova verzija sajta koja izlazi vrlo skoro je vise okrenuta putniku i funkcionalosti a malo manje dizajnu  :wink:

2 Fjaka Pratim analitiku svaki dan pa cemo odraditi zamjenu kad se to pokaze potrebnim  (y)

Hvala ti za pohvale za sajt, prenesem ih ekipi iz North2 studija.

Pozicioniranje je mala znanost za sebe i sa time se slazem  (y)

BMW na kisu, KTM u garazu  :mrgreen:

 
Frgich said:
Pozicioniranje je mala znanost za sebe i sa time se slazem  (y)


vidim da si na dosta agencija to ubije sa otvaranjem zatvaranjem prodaje
probaj viditi prvu godinu dvije gdje ide najviše, pa se opredijeliti na jednu/dvije, jer gosti bookiraju tko ima više rivjuja

https://www.airbnb.com/rooms/3156682?s=AvSt

airbnb odgovara tvom apartmanu 100% zatrazi fotografiranje i postavi više slika

 
hvala na info drug  (y)
 
Frgich said:
Pozdrav svima,

otvorili smo nasa vrata, vise na www.lobagola.com

Imamo veliku garazu za 8 motora, i rent bicikla. Tu je i terasa za odmorit noge nakon duge voznje, i naravno preporucite nas  (y)

Vrlo lijepo i drugacije od standardnih B&B!  (y)

Sretno  (y) (y)
 
Hvala druze, navrati ako si u prolazu, svako dobro  (y)
 
Malo da se pohvalimo, dobitnici smo Travelers choice nagrade za 2015 godinu, kao najbolji b&b/inn u Zagrebu u konkurenciji 40 objekata.

http://www.tripadvisor.com/TravelersChoice-Hotels-cInnsBB-g294453

Ugostili smo dosta neobicnih rtw moto putnika sa svih kontinenata  (y)
 
Hvala MA-Zvone  (y)