lokot

markookram

Well-known member
gdje ima za kupit one male lokotiće za zakljucat kacigu na motoru  ?
ko što ima kle i neki skuteri ...
 
markookram said:
gdje ima za kupit one male lokotiće za zakljucat kacigu na motoru  ?
ko što ima kle i neki skuteri ...

Odeš u prvi dućan koji prodaje bicikle i kupiš sajlu za zaključavanje.
 
Magnetix, manji model (mislim 60cm) na kljuc, i duzi (80cm na sifru) oko 60tak kuna.
Uzeo i cini mi se jako dobar  (y)
 
Daj sliku ak moze, mene zanima koliko je fu, odnosno oce mi to ic pod sjedalo na onu sajlu...
 
Tommee said:
Daj sliku ak moze, mene zanima koliko je fu, odnosno oce mi to ic pod sjedalo na onu sajlu...

ici ce, vrlo je tnka sajlica, i plastificirana je izvana da ti ne jebe kacigu, skliku nemam, a sad mi se neda ici do motora i slikat, pogledaj mozda imas  na jihovoj stranici, sumnjam da imas toliko malo mjesta da ne bi stala sajlica.
 
ja kupio sajlu za bicikle, onu kaj je onak namotana,kad ju rastegnes stane 6 kaciga na nju  :mrgreen: a kad je sfrkana moze stat u džep
 
Tommee said:
Serijski dode na motoru  :mrgreen:

mda, to ima i moj, ali, kacigu vrlo lako ukrades ako je samo zakljucana za to..
 
sid said:
a gdje tog ima ?
pa to me i zanima  :mrgreen:

limit said:
E Bay...16,50$ + poštarina  http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=370052501151
nemogu preko ebaya kad nemam kreditnu  :(

figure said:
mda, to ima i moj, ali, kacigu vrlo lako ukrades ako je samo zakljucana za to..
daj sliku  :mrgreen:

znaci mogle bi biti u topmotu  :misli:
 
nemam kabel od fotica kod sebe, al izgleda tocno kao na onoj slici...

ja uglavnom zakopcam kacigu za to kad sam negdje u blizini motora..
 
600f (1997)
 
znam, zato sam i napisala da ja tako zakljucavam samo kad sam negdje u blizini motora  :wink:
 
Da izvadim temu iz naftalina :) ...

Tražim nekakvu sajlu sa ključem (ili nešto slično) da si mogu zavezati kacigu.
Često je kofer pun pa ne stane, a ovo je zgodno da ne moram tegliti kacigu sa sobom.

Ima netko preporuku ?
 
Napravi sam, provučeš neku sajlu kroz plastičnu cijev, krajeve zavrneš i zakuješ komadom lima, mali katanac i eto.
 
Kupio sajlu za ključat bicikl/romobil - obložena gumom, u startu je oblikovana da se sama zamota tako da ne uzima puno mjesta i ima ih kupit svugdje + radi se o sajli za biciklu tako da će maksimalno zbunit kradljivce kaciga jer tako nešto ne očekuju:mrgreen:

Nešto ovako;

1695736050239.png
 
  • Like
Reactions: vespinjo