LORIS,LORIS!!!!

sve je bilo dobro organizirano i dečki su se ganjali super.
jedino je bura u nedjelju sve zaje..
stvarno šteta,puhala je na trenutke i 100 km/h,stvarno se nije moglo vozit.
Iako je Loris odfuro 2 kruga da vidi jel ide,al nije išlo.
Utrka je odgodjena do najranije 9og mjeseca,al to je dost teško predvidjet,obzirom da se treba opet uskladit sa nacionalnim prvenstvima zemalja sudionica.
 
Ko je taj Loris? Mislim, znam da Hrga stalno maže nekog lokalca tamo pa nisam siguran...
 
zoki said:
ok, koko... al da nisan ja bija gori ni za ovaj 1.33 i 5u startnu poziciju nebi znali.

ti sidi isprid televizije, možeš i utakmicu malo ćirnit :wink: ...

Pssss,ja saznao iz prve ruke :paper:
 
GoranZ said:
Loris je doajen MOTO sporta u Hrvata, Lorisa u sabor!!!

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Sa ovim vremenom Loris konačno može počet radit Grobnički sir,bravo Loris.Čeka se još i Zujića da on isto može otvorit autolakirnicu u Dragi,ustvari čeka se prvo Alpe-adria da se popne na onaj coket da može platit janjetinu :cheer: :cheer: :cheer:
 
mate said:
Ko je taj Loris? Mislim, znam da Hrga stalno maže nekog lokalca tamo pa nisam siguran...

Čekaj,pa taj Hrga je kuhar u nekoj krčmi na Ravi(otok),mislim da je neki dan prvi put sjeo na skutera,drugi tjedan ide na polaganje :whistle: :naklon: :naklon: :misli: :mrgreen:
 
shepi said:
GoranZ said:
Loris je doajen MOTO sporta u Hrvata, Lorisa u sabor!!!

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Sa ovim vremenom Loris konačno može počet radit Grobnički sir,bravo Loris.Čeka se još i Zujića da on isto može otvorit autolakirnicu u Dragi,ustvari čeka se prvo Alpe-adria da se popne na onaj coket da može platit janjetinu :cheer: :cheer: :cheer:

Samo na hranu misliš :klopa: , ako se popnem na coket u Križevcima propustiti ćeš janjetinu :mrgreen: