loris majcan mini bike polini

što mislite?

  • kako vam se čini

    Votes: 1 12.5%
  • mini bike polini

    Votes: 7 87.5%

  • Total voters
    8

m

New member
Loris Majcan (10g.) mini bike Polini 911 - H2O cooling - 10,5 ks max. 110 km/h
 
ima protektore na laktovima, koljenima i kičmi te rukavice i kacigu. to je sve što smo mogli nabavit trenutno jer raste ko gljiva. pao je na mičevcu pri 30 km/h i nije mu bilo ništa. mjerili smo motor na španskom ide na ciljnoj ravnini 90 km/h. iz zavoja s lorisom ubrzava gotovo bolje nego beverly 250 do 60-70 km/h. inaće poteže do 110 ovisno o lančanom prijenosu koji možemo mjenjat. ima tri kočiona diska i slick gume.
 
m said:
ima protektore na laktovima, koljenima i kičmi te rukavice i kacigu. to je sve što smo mogli nabavit trenutno jer raste ko gljiva. pao je na mičevcu pri 30 km/h i nije mu bilo ništa. mjerili smo motor na španskom ide na ciljnoj ravnini 90 km/h. iz zavoja s lorisom ubrzava gotovo bolje nego beverly 250 do 60-70 km/h. inaće poteže do 110 ovisno o lančanom prijenosu koji možemo mjenjat. ima tri kočiona diska i slick gume.

ja sam isto pao na micevcu pri 20-30 kmh :LOL: i nije mi bilo nis :mrgreen:
 
Ja sam isto pao na mičevcu sa 100-110 i zaradio potres mozga, slomljenu šaku i zglob desne ruke i još par večih posjekotina :mrgreen:

 
reči ču mu da ne juri pa ravnom folgas. u zavojima bute vidli...
da vas unaprijed upozorim. za bili kakve sabotaže prema mom sinu imam efikasno riješenje (magnum 357)
 
m said:
reči ču mu da ne juri pa ravnom folgas. u zavojima bute vidli...
da vas unaprijed upozorim. za bili kakve sabotaže prema mom sinu imam efikasno riješenje (magnum 357)

pa nek se mali navikne na sabotaze, ceka ga to u zivotu tako i tako :mrgreen:
 
mali je da se sada sam bori. kad naraste ok.
do tada ima tatu majcana koji neće dozvoliti vaše sitne nepodopštine (zbog sina sam lak na obaraču).

ok?
 
m said:
mali je da se sada sam bori. kad naraste ok.
do tada ima tatu majcana koji neće dozvoliti vaše sitne nepodopštine (zbog sina sam lak na obaraču).

ok?

bokte e, o kakvim ti "sitnim nepodopštinama" pričaš  :misli:
 
ni slučajno ne prijetim!!! krivo si svatio. pa niti vas ne poznam!!!
samo se brinem za sina...