lozinka za idiote

Status
Not open for further replies.

tkubasa

New member
kao sto kaze naslov, ja sam jedan od idiota koji vjecno zaboravljaju lozinku  :LOL:  promjenio sam bio adresu i lozinku i naravno zaboravio...  :mrgreen:

uvijek sam logiran na jednom kompu, a sa svih ostalih uredjaja se nemogu logirat  :LOL:  a nakon aktivacijskog maila me trazi jos nekakvu sigurnosnu ili koj k. bit ce da sam vrlo vjerojatno iz nekog razloga samo meni poznatog stavio i tajno pitanje... koje sam isto zaboravio  :LOL:

jbg. bit ce da sam bio u elementu onda  :mrgreen: 

ima li spasa?  :mrgreen:
 
:misli: kako je?  :misli: jeste uspjeli?                                                                            :mrgreen:
 
Ja imam isto jedan problem,sto na svim mjestima sam logiran sa drukčijim nickom i drukčijim passwordom,tako da je jebeno kad idem sa drugog kompa se ulogirati dok potrefim kombinaciju :mrgreen:



 
milanche said:
Ja imam isto jedan problem,sto na svim mjestima sam logiran sa drukčijim nickom i drukčijim passwordom,tako da je jebeno kad idem sa drugog kompa se ulogirati dok potrefim kombinaciju :mrgreen:
- ihhhh, da je samo jedan


:misli: nego, hoćeš reći, da ima toliko puno inteligentnih milanche-ta u svijetu
moto – foruma, da si baš morao uzeti neki drugi nick, a ovaj je sasvim  8)

  :mrgreen:  :LOL:
 
vidi ih malo, umrli od brige  :LOL:

sa je, dosadno na poslu a?  :mrgreen:

sve pet, mate to rijesio u 3 minute, sad se i ja mogu sa posla logirat  :LOL:    (y)
 
Status
Not open for further replies.