Luis subota 16.5. - Poziv

Status
Not open for further replies.

v lady

New member
Pozdrav

S obzirom da nisam nikad tamo bila, a ni Pajo s kojim bi išla, molimo sve zainteresirane iz Zagreba i okolice da nam se jave
 
Pa nije ti to nikakva frka
na rotoru (Graz) skreni desno vozi ravno okolo ti je sve shoping centar kad prođeš IKEU (vidiš ju sa ljeve strane) držiš se desno pa gore prema nadvožnjaku. gore skreneš desno pereš ravno dok sa ljeve strane ne vidiš dućan, natrag obrnuto
 
darko57 said:
Pa nije ti to nikakva frka
na rotoru (Graz) skreni desno vozi ravno okolo ti je sve shoping centar kad prođeš IKEU (vidiš ju sa ljeve strane) držiš se desno pa gore prema nadvožnjaku. gore skreneš desno pereš ravno dok sa ljeve strane ne vidiš dućan, natrag obrnuto

Ma na rotoru neka skrene odmah desno, vozi samo ravno do izlaza Puntigam (to je dio Graza gdje je smještena i poznata pivovara Puntigamer), i na njemu se nađeš u mogućnosti skretanja desno ili lijevo (jer je pivovara ispred tebe). Skreneš desno (u Triesterstrasse), i nakon parsto metara vidjet ćeš Louis sa lijeve strane, a tu je i semafor na kojem skreneš lijevo i na parkingu ispred dućana si.
 
Sledgehammer said:
Ma na rotoru neka skrene odmah desno, vozi samo ravno do izlaza Puntigam (to je dio Graza gdje je smještena i poznata pivovara Puntigamer), i na njemu se nađeš u mogućnosti skretanja desno ili lijevo (jer je pivovara ispred tebe). Skreneš desno (u Triesterstrasse), i nakon parsto metara vidjet ćeš Louis sa lijeve strane, a tu je i semafor na kojem skreneš lijevo i na parkingu ispred dućana si.
Ok Sledge, fala na nadopuni mislio sam da ona ZNA di je IKEA, kao što ti znaš di su pivnice :)
 
darko57 said:
Ok Sledge, fala na nadopuni mislio sam da ona ZNA di je IKEA, kao što ti znaš di su pivnice :)

:lolcry: Svaka čast!


I da...samo jedna nadopuna. Do rotora ne skreči nigdje sa glavnog puta, pogotovo ne par sto metara ili više pred rotorom desno dolje...jer odeš u tunel dugačak u pi**u materinu i onda se moraš vratit kroz cijeli Graz. Znam iz vlastitog iskustva. Nisam vjerovao da žensko može dva puta fulat put na istom mjestu :lolcry:
 
v lady said:
Pozdrav

S obzirom da nisam nikad tamo bila, a ni Pajo s kojim bi išla, molimo sve zainteresirane iz Zagreba i okolice da nam se jave
Pa kaj ti nemas nikog frenda da ti posudi navigaciju za jedan dan,joj joj, :jesus:
 
darko57 said:
Ok Sledge, fala na nadopuni mislio sam da ona ZNA di je IKEA, kao što ti znaš di su pivnice :)

He, he, mislim da bi u toj "pivnici" ostal žedan, i to onako "fejst", jer ja sam rekao da je to - pivovara (tvornica pive), a ne pivnica... najbliža pivnica Louisu ti je - kad izađeš iz dućana - sa desne strane ona dvokatnica kao robna kuća--- na prvom katu je nekakav istočnjački restaurant, piva je tipično austrijska - pišaka! - ali je i to bolje nego birtija "Kod željeznog Franca"...
 
najljepši put će ti biti ako ideš na stari ulaz Šentilj. Odmah poslije granice imaš bikerski kafić pa kad ste već prvi put gore, stanete, poslikate se, popijete....Nastavite starom cestom do graza, uštedite za vinjetu. Starom cestom voziš bez ikakvog skretanja. Cesta prolazi pored luoisa. S desne je strane, nemreš fulat...
 
hvala svima na putokazima, ali od današnjeg putovanja niš, glupa prognoza je sve upropastila

drugi put ću vjerovat prst prognozi

a što se navigacije tiče to imamo, ali smo svejedno htjeli da još neko ide s nama

koliko košta vinjeta za motor?
 
Pajo said:
hvala svima na putokazima, ali od današnjeg putovanja niš, glupa prognoza je sve upropastila

drugi put ću vjerovat prst prognozi

a što se navigacije tiče to imamo, ali smo svejedno htjeli da još neko ide s nama

koliko košta vinjeta za motor?
kroz sloveniju pola od one za auto za pola godine, Cijenu češ lako naći na netu. A za austriju ti se nikako ne isplati bacati pare kad je lokalnom cestom sasvim ok. Dođeš 15 minuta kasnije, voziš se kroz sela...autocesta ti je bezveze (jedino dođeš prije).
 
I kroz Sloveniju možeš bez vinjete, imaš kartu ako se ne varam na stranici MK Veterani
 
Status
Not open for further replies.