M.K. FJAKA-Split 17-19.05.2013.

Added to Calendar: 17-05-13, 17-05-13, 18-05-13, 18-05-13, 19-05-13, 19-05-13

Status
Not open for further replies.

bassman

Member
FJAKA MUSIC FESTIVAL

FMF
Međunarodni spektakl glazbe i motora u organizaciji Moto Kluba FJAKA – Split


Petak, 17. svibnja 2013. godine TTTS
TBF, PLESKA, JUSTIN'S JOHNSON i još .....

Također taj dan će posjetitelji uz glazbeni dio događaja moći uživati u raznim zabavnim programima kao bungee jumping, električni bik,...uz raznoliku ponudu pića i ića, te raznoliku ponudu izlagača.


Subota, 18. svibnja 2013. godine TTTS
ŽIVO BLATO, ATLANTIDA, OSMI PUTNIK, TRI CHERI i još...

Uz sve događaje koji će se odvijati na prostoru TTTS-a, zadnji dan festivala je već tradicionalno određen za defile svih motorista ulicama grada Splita u trajanju od dva sata gdje prođemo najfrekventnijim ulicama grada uz pratnju policije i sve to začinimo kratkom zabavom ispred music club-a O'Hara. Prošlogodišnji defile je bio najveći događaj takve vrste u povijesti grada Splita.
Također taj dan će posjetitelji uz glazbeni dio događaja moći uživati u raznim zabavnim programima kao bungee jumping, električni bik,...uz raznoliku ponudu pića i ića, te raznoliku ponudu izlagača.

Uskoro obavjesti o pretprodaji i cijeni karata.


Sve daljnje obavjesti pratita na facebook-u i na našoj web adresi www.fjaka.hr.

Dođite u miru ili ostanite doma
 
gile noćna mora said:
u čemu je fora to sa ulazom za bajkere  :misli:
dodes skuteron i nemos uc ... ok .. oden po motor. motor uredan,i onda se uvatin da uden i onaj na ulazu se navije  da neman vozacku jel to uredu ... sta njega briga jel ima ko vozacku ili ne bitno je da je s motoron dosa .. a sta je najgore onaj na ulazu ne otiđe niti na 2 moto partya godisnje a glumi nekog bajkera ..... Sram vas moze bit !!
 
vidimo se popodne (y)
 
StrogoPoslovno said:
Nekome je nekome nije.... Ako nemate A kategoriju isto necete moc uc  :jesus: (y)
... šta, da moran pokazat vozačku ... je kako da ne !!!  :jesus:
 
Jel se provjerava i glasnoća auspuha na ulazu? :misli:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
StrogoPoslovno said:
dodes skuteron i nemos uc ... ok .. oden po motor. motor uredan,i onda se uvatin da uden i onaj na ulazu se navije  da neman vozacku jel to uredu ... sta njega briga jel ima ko vozacku ili ne bitno je da je s motoron dosa .. a sta je najgore onaj na ulazu ne otiđe niti na 2 moto partya godisnje a glumi nekog bajkera ..... Sram vas moze bit !!

Postovani Gospodine,ne znam zasto sirite nepotrebne lazi i dezinformacije jer ovo nema veze s vezom.
Nikoga ne zanima vasa vozacka dozvola ni dali je motor registriran (pa nismo mi Policija),osim ako imate 14 godina i uzicali ste motor u nekog susida radi besplatnog ulaza na skup,tada necete uci jer to nema smisla buduci da je tu nadzocna Policija koja odma zaustavlja takve i tebi se to desilo.Skuteri su isli na parking ali vozaci istih su placali ulaznicu sta je u redu,vozaci motocikla nisu placali ulaz bili sami ili sa suvozacem ili suvozacicom.
Osobno sam proveja 35 sati na ulazu u komadu i osobno me vrijedas,i tvrdim da su ovo lazi,(a znam i ko je iza ovog nicka).
O mojoj kilometrazi i kilometrazi mojih klubskih kolega je suvisno pisati jer se zna i poznato je da je MK Fjaka bila na svim kontinentima sa motorima,a ti samo mozes sanjat kilometrazu koju ja imam i neces je nikad dostic pjeske,sa biciklom,motorom,autobusom i ostalim prometalima.
Molim da vise nepises dezinformacije a znas di nas mozes nac pa cemo popit pice i popricat,ali vise nije dopusteno vrijedanje kako mene tako i mog kluba i kolega.
Hvala
F.O.R.F.
 
Status
Not open for further replies.