M.K INDEPENDENT-POŽEGA (Velika) 6.-7. 06. 2008.

Added to Calendar: 06-06-08, 07-06-08

Zorro

Active member
M.K INDEPENDENT (čopor) Požega u Velikoj (vojni tabor) 06.-07. 06. 2008.
Organizira 2. Moto-susret
Više informacija i program budemo postavili uskoro

Kontakt osoba:
Iko  mob.  :091-560-7831 (Predsjednik)
Zorro mob: 098-557-494  (Tajnik )
Neke fotkice i komentari nakon susreta
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,37523.825.html

Foto album istih (4 stranice  :) )
http://www.pozezani.com/albumi/main.php?g2_itemId=6487
 
Evo mali update:
Kao 1. promjenili smo oznake (logo,amblem il kak več hoćete)  :wink:
Glede lokacije susreta,,ostaje ista,,sem ak se nedaj bože desi neka "viša sila"
Obećano nam je da će se onaj največi problem ,,PRILAZ (sa asfalta na makadam) onih 30-ak metara srediti
Nekakvih večih promjena od prošle godine također neće biti,sem nekih novih nagradnih "biker igrica" ,koje će i ove godine voditi "Strašilo"  :mrgreen:  (y)
Dakle ponovo uz glavnu igru Alku ,bit će još jedna posebna  8),,međutim to je za sad iznenađenje ,a za ostale zadužen je Straš,pa što on več odabere
Nagrade će i ovaj put biti bogate kak i prošle god  (y)
Ulaz naravno besplatan za sve !!!
Za sad znamo samo da će svirati Vrane ,(za ostale kad dogovorimo)
Grah ,jutarnja kafa i doručak (odojak) za bikere također besplatno !!!
Drva uz kamp za roštiljček također bude obezbjeđeno
Toliko za sad ,dok tema ne bude otvorena za pisanje ,sva pitanja može na PP ili kontakt tel. :piva:
(nemojte zachatavati ,,svakak vam bu obrisano sve  :( )
 
Osim prokletog makadamskog prilaza (posebice onog novonasutog dijela na nizbrdici), sve je bilo za 5 prosle godine. Niej razlog da se ne vidimo i ove, u poduplanom broju (y)

I pice dobrodoslice je pun pogodak (y)

I grah je bio mrak.

Pečenku nisam docekao.

O da.. I regulirati cijenu vode i sokova. Ako me pamćenje ne vara, bila je jednaka cijena i jednog i drugog, sto bas i nije bilo onak.. fer, jel.... ili je to bilo u Vukovaru... :misli:
 
nessuno said:
Osim prokletog makadamskog prilaza (posebice onog novonasutog dijela na nizbrdici), sve je bilo za 5 prosle godine. Niej razlog da se ne vidimo i ove, u poduplanom broju (y)

I pice dobrodoslice je pun pogodak (y)

I grah je bio mrak.

Pečenku nisam docekao.

O da.. I regulirati cijenu vode i sokova. Ako me pamćenje ne vara, bila je jednaka cijena i jednog i drugog, sto bas i nije bilo onak.. fer, jel.... ili je to bilo u Vukovaru... :misli:
upravo se ne tome i radi...  :wink:
 
Molio bih moderatore ako je ikako moguće da ne brišu postove tipa kao što je nessuno napisao.
Jer zaista nam je (Independentima) stalo da čujemo propuste koje smo imali prošle godine,i da radimo na tome da ih ispravimo dok imamo još vremena .
Thnx  (y) :piva:
 
prijatelji ja sam misljenja kao i vecina da vam je najveci propust bio taj makadam na prilaznoj cesti ali na to niste mogli utjecati a mislim i siguran sam da cete to uspjet nekako rijesiti inace ostalo je bilo sve 5 ma za 10

i naravno vidimo se
 
Šta se tiče makadamskog prilaza, bio sam na susretima gdje se i duže vozi po makadamu, to nikad nije bio problem. Cijene pića su bile OK. Grah odličan!
p.s.
Molim da me drugi put ne silite da popijem rakiju dobrodošlice na ulazu jer djeluje loše (ili predobrom kako se uzme  :mrgreen: ) u kombinaciji sa pivom
 
Nike said:
Šta se tiče makadamskog prilaza, bio sam na susretima gdje se i duže vozi po makadamu, to nikad nije bio problem. Cijene pića su bile OK. Grah odličan!
p.s.
Molim da me drugi put ne silite da popijem rakiju dobrodošlice na ulazu jer djeluje loše (ili predobrom kako se uzme  :mrgreen: ) u kombinaciji sa pivom
nije problem u rakiji nego u tome što si ti zaglavio na ulazu i okinio par frakliča kao fol za probu....pijanduro matora
 
ajmo dosta je OFFiranja... ;) .... zaključat će nam temu ...  :jesus:
 
strasilo said:
ajmo dosta je OFFiranja... ;) .... zaključat će nam temu ...  :jesus:

Kume, ne kakaj ;) Samo ti nastavi kao i prošle godine. Jest da smo razmisljali kako to da te nitko nije napao na stageu, al drago nam je da je sve prošlo u miru i veselju (y)
 
Lokacija odlična, makadam nije toliki problem dok se ne potegne malo više rakije dobrodošlice  :wink:(jedan naš član se dobro napadao :mrgreen:) :wink: Ostalo sve pet (y) Vidimo se i ove godine, nadam se i posjeti još većeg broja iz MK Osijek (y)
 
Pozdrav Požegi ! Mi iz Senja organiziramo susret u isto vrijeme kao i vi al bolje da je tako jer smo daleko jedni od drugih pa će ekipa odlućit kamo da se ide,oni koji ne vole duge ture izabrat ce skup iz okolce,nazalost ima sve vise takvih bikera (ja ih zovem INSTANT,ili SEZONCi) koji imaju 100 kn mj za gorivo i vazno im je da su viđeni .