M8 sigurnosna vida

irsel

New member
Dakle, treba mi neka vida, po mogućnosti na neki posebni ključ..il ako ste proizvodili što tako,isto dobro dođe neki info..

budući u našim krajevima ima dosta kleptomana,pa da na neki način osiguram određenu stvar koju drži samo jedna vida i treba svega 14 sekundi da se skine..a košta puno

Znači, nešto tipa torx sa rupicom,pa malo posebnije  :misli: :mrgreen:

idealno m8,minimalno 15mm dužine..

i sa druge strane može također neka posebna matica ako je..pada mi na pamet obradit običnu maticu da bude okrugla,i stavit jedan zarez na nju

netko,nešto?  :smiley:
 
nije često..možda par puta u godini


ha,sad bi ti da ti kažem,pa da dođeš skinut?  :jesus: :mrgreen:

neovisno je,uvjetovano je samo kao m8 i 15mm dužine  :smiley:
 
1. šaraf možeš naručit od brave, a za maticu možeš radit to šta si zamislio al odmah napravi ključ.
2. imbus-torx i klasičnu maticu popikovat, tribat ćeš brusit kad budeš tio skidat.
 
Proizvodi se svakaj nekaj  ali moraš po prilici sam znati kaj hoćeš tj. koju vrstu ključa ćeš koristiti, nasadni ili ubodni, sa upuštenom ili ravnom glavom...

www.fastenright.com/security-fasteners/security-bolts 
 
e odlicno..tocno to mi se motalo po glavi ludoj  :smiley:


hvala!
 
irsel said:
:shocked:

možda..  :misli: :mrgreen: :mrgreen:

Takav vijak ne moze nista drugo osiguravati (a da se to nesto moze jednostavno skinuti)...bar meni ne pada na pamet..a yoshimuru sam rekao jer mislim da suzuki fan nece kupiti akrapa :mrgreen:
 
Vida koja sve drži a nema je za kupit .    Izreka mog starog majstora :LOL:

Nešto prerađujem sebi pa mi frend  baš redi neke vide tako da još jedna če se lako napravit  (y)

Inox  15mm navoja i koja velićina doljnjeg dijela glave ili češ stavljat šajbe :misli:
 
ide šajba jedna crna..ukrasna i ukusna :p


može neka slika u inbox kad se izradi..pa platim sokić u zamjenu ako me zanima,hvala  (y)



a boRRise..nije ni jošimura :p
a akrapa nikad nisam ni volio,to za isfuravanje,a i svi znaju za njega..kao za ninju i R1  :mrgreen:
kaFFanske priče..  :0648: