magistralom od pule prema jugu u jednom danu ??

mirko9

Member
zanima me naime koliko  je moguce stici  u  danu(a da je opet realno nekako )  krenemo li  poslije 6h ujutro  iz  pule ipsilonom prema rijeci  pa od rijeke jadr. magistralom  prema dubrovniku  ...????? uzimajuci  u  obzir tankanje pisanje i  rucak  i koje slikanje ???  voznja sportsko  turisticka ..a tak oko 100 tke ,,manje vise ???
 
Moguće je.
Prošle sam godine iz Cavtata krenuo u 6:00 a pred Rijekom bio oko 17:00 da bi konačno stigao u Karlovac oko 19:00.
 
Moguce je brz problema
 
Žena i ja smo prije koju godinu krenuli iz Bara (Crna gora) ujutro .... i navečer smo bili u Puli ... uz nekoliko stajanja u ST, ZD, Omiš, RI .... ;)
 
Slično . Prošlu godinu žena i ja ujutro iz Rijeke do Maslenice magistalom , a onda se digli na A1 ( bezpotrebnop ) i stigli predvečer u DU . S tim da smo u Starigradu ručali , te se spustili u Vodice i tu se dosta dugo zadržali . A kraća zaustavljanja 5-15 min svako max uru vremena  :mrgreen: . Večer prije iz Pule do Rijeke ipsilonom za čas , znači moglo se i u isti dan bez problema  (y)
 
Bez ikakvih problema ces u jednom danu touring voznje napraviti djir od Pule do Dubrovnika..  (y)
 
Prošli tjedan smo ja i prijatelj sa 2 skutera 250 cc išli iz Šibenika do Dubrovnika i nazad u istom danu i nije bio neki problem tj. nismo se nešto umorili iako nam je to obojici prvo takvo putovanje iako je ovaj tvoj put duži.Vozili smo polako bez ikakve žurbe  80-90 km /h stali smo 3-4 puta po cca 15-20 minuta i normalno 1 sat za ručak te nekih sat ipo u Dubrovniku.Krenuli smo oko 8 iz Šibenika a vratili se navečer oko 9. (y)