magljenje prednjih farova na nexusu

Marion

New member
pozdrav..dakle imam jedan problem..nakon kaj sam kupio nexus300 prije 2,3 mj. i nekog sitnog navazanja po ulici (cekam ovo predivno vrijeme da polozim  A kat)  primjetio sam da mi se prednji farovi magle... e sad jucer iso opet malo gore dole provozat se kad ono far se dosta orosio no to nije sve.. zamaglilo se na sitnom djelu i staklo pokazivaca okretaja... wtf? da li je to normalno ili moram u servis da to srede? nexus drzim u hodniku ( garaza u izradi jos uvijek), dakle nije ni prehladno a ni pretoplo e sad... kaj mi je ciniti?
 
ako je pod garancijom..ravno u servis nek to srede.

ako nije onda se baci na  akciju.vlaga je đubre,a ti spojevi i brtve nekad nisu savršeno spojene  :LOL:

nisi prvi ni zadnji sa takvim problemom, a takva je uživancija rastavit far ili display i to presložit  :mrgreen:
 
(y) vjerujem da je al neda mi se prckat jos dok je sve to pod garancijom da nebi bilo koji si k... iso prckat  :laugh: daj reci samo moze kaj oko struje bit da se izmrda od te vlage?
 
Neće se sad baš odmah sve pokvariti, ali bolje sanirati što prije jer vlaga i kontakti nisu baš prijatelji.