makarska 23.01

VEKI

Active member
Evo Rivi i ja uhvatili jučer pari mi se zadnje sunčeve zrake ,s obzirom na vremensku prognozu i snijeg koji pada danas oko Splita(čak i na Braču :shock: ).destinacija Makarska(ne Mađarska :mrgreen: )


odmor na Vruji


i uživanje u pogledu.


Makarska,


i pozdrav iz Makarske :mrgreen: (posebno mv-augustu)


na povratak i zaustavljanje u Marušićima(viša sila :mrgreen: )



vrime je bilo idealno i sreli smo dosta ekipe.
p.s. za sve koji nisu odavno prolazili ovom dionicom,obratite pažnju na asfalt
:cool: i tako je večim dijelom između Omiša i Makarske
:cool:
 
A da ne pričam da san ja vozija u gaćama od tute. Ne znan kako to purgeri zovu, pa se snađite. Ali, bilo je dobro. Ekipe masu. Pogotovo na povratku.
 
Rivi said:
A da ne pričam da san ja vozija u gaćama od tute. Ne znan kako to purgeri zovu, pa se snađite. Ali, bilo je dobro. Ekipe masu. Pogotovo na povratku.

Koliko plaćaš da ti ne cinkamo ženi da si vozija u tuti i ugrozija funkcije "agregata" :D ?
 
gače :mrgreen: :mrgreen:
 
A jebemu, mislija sam da je trenerka samo gornji dio, a ne znam kako zovu donji.
 
A gdje su bili primorci ?
Subota, temp. 12 stupnjeva, magistrala suha i slab promet. Od Senja do Rijeke na magistrali nisam srel niti jedan motor. Pomislil sam da se otvoril grobnik pa sam i tam navratil i poljubil rampu.
 
gigi said:
A gdje su bili primorci ?
Subota, temp. 12 stupnjeva, magistrala suha i slab promet. Od Senja do Rijeke na magistrali nisam srel niti jedan motor. Pomislil sam da se otvoril grobnik pa sam i tam navratil i poljubil rampu.

S motorom?!
 
linza said:
gigi said:
A gdje su bili primorci ?
Subota, temp. 12 stupnjeva, magistrala suha i slab promet. Od Senja do Rijeke na magistrali nisam srel niti jedan motor. Pomislil sam da se otvoril grobnik pa sam i tam navratil i poljubil rampu.

S motorom?!

Svasta Linza - s vrelim usnama, kakvim motorom...

:LOL:
 
E stvarno vam je lijepo biloooooo............
 
Pa dobro niste se valjda vratili bez bacit šta na gradele :D !??
Ili makar povirit u koju konobu !??
 
Jesmo. Naime, meso bi i stalo u kufer, ali gradele...
A i smija bi ženi javit da neću jist doma, a ona kuva. Ja mislin da bi me sakramentala kad dođen.
 
gigi said:
A gdje su bili primorci ?
Subota, temp. 12 stupnjeva, magistrala suha i slab promet. Od Senja do Rijeke na magistrali nisam srel niti jedan motor. Pomislil sam da se otvoril grobnik pa sam i tam navratil i poljubil rampu.
vozali se cijeli dan prema opatiji...kad god vidis lijepo vrijeme ne sumnjaj dal' smo na motoru...samo zovi prvo da vidis di smo !!!
 
VEKI said:
Evo Rivi i ja uhvatili jučer pari mi se zadnje sunčeve zrake ,s obzirom na vremensku prognozu i snijeg koji pada danas oko Splita(čak i na Braču :shock: ).destinacija Makarska(ne Mađarska :mrgreen: )


i pozdrav iz Makarske :mrgreen: (posebno mv-augustu)

a sta si me obradovao!!! dobro maloj stoje rabatinke (je se tako kaze?)
za drugi put je toljagom po glavi ubaci u kofer i vozi 'vamo !
:cool:
 
A da vidiš šta je tek "sprida" bila dobra, nego dok se Veki prikrstija, prošla je.
 
Rivi said:
A da vidiš šta je tek "sprida" bila dobra, nego dok se Veki prikrstija, prošla je.

samo ti mene lozi !!! :twisted: