Makarska, Yamaha XT660 r

nepoznato svima...?
 
Javi se angelu ili postar u na PP. Mislim da bi oni trebali znat.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk 2

 
Vlasnik radi na INA benz. Motor mi se čini jako dobar  (y)  Čovjek više troši kozmetike na njega nego što ga vozi :D  Čista šminka :mrgreen: Pa tako po vlasniku znam da nije motor ubijan a on to ne vozi vjerovatno kuča poso :D (y)
 
ako je njegov (Ivo Kekez), onda je motor ko iz dućana, mislim da nikad nije iša priko 80km/h. vridi ga pogledat  (y)
 
nazval budem coveka i pital ga kak se zove, ak je Ivo Kekez onda cu via MA!
 
je, pital sam coveka i veli da se zove Ivo Kekez, 40godina ima..jedino ste Leo Vince je prodan a to u oglasu nije istaknuto...i automatski vrijedi 300€ manje..vidjet cemo, dao sam ponudu, mozda popijemo koju u MA veceras..javim jos ovdje
 
Lovro Vz said:
je, pital sam coveka i veli da se zove Ivo Kekez, 40godina ima..jedino ste Leo Vince je prodan a to u oglasu nije istaknuto...i automatski vrijedi 300€ manje..vidjet cemo, dao sam ponudu, mozda popijemo koju u MA veceras..javim jos ovdje
Ništa od dogovora ili je več u garaži :mrgreen:
 
poštar said:
Ništa od dogovora ili je več u garaži :mrgreen:

Već je u garaži...ali ne taj, našli jednog u okolici ZG, i kupili ga, cijena odlična, isprobal ga, pregledal, utovarili u prikolicu i evo...već ga bratić licka, dobar je !
Da su bili Leo Vince gore - sigurno bi ga kupili, al sad kad bila ista cijena bez njih - ne isplati se.
Hvala dečki na informacijama, pozz
 
Lovro Vz said:
Već je u garaži...ali ne taj, našli jednog u okolici ZG, i kupili ga, cijena odlična, isprobal ga, pregledal, utovarili u prikolicu i evo...već ga bratić licka, dobar je !
Da su bili Leo Vince gore - sigurno bi ga kupili, al sad kad bila ista cijena bez njih - ne isplati se.
Hvala dečki na informacijama, pozz
(y)