Makedonija, Grčka, Albanija

Chile

Member
Moram na žalost da objavim nesto cega sam se najvise pribojavao, pad 5 dana prije puta je uništio sve moje planove da obiđem te zemlje  :palacdolje: :( :x
Ja pišem, hodam itd. sto znaci da nisam jako ozlijeđen ali ne umanjuje razočaranje i tugu i ljutnju za propuštenim putem  :x
vecicrnogorac i Gasho ponovo imaju moje zahvale na ponuđenom gostoprimstvu ali ove godine nažalost ništa od toga.
Sad slijedi popravak RSV-a i odrađivanje tog puta na proljece  (y)
Ne bacajte ono Nikšicko koje ste mi pripremili, brzo cu ja  :mrgreen:
Ako mislite da tema nije za putovanja slobodno prebacite u drugi topic
 
Loki said:
Moram na žalost da objavim nesto cega sam se najvise pribojavao, pad 5 dana prije puta je uništio sve moje planove da obiđem te zemlje  :palacdolje: :( :x
Ja pišem, hodam itd. sto znaci da nisam jako ozlijeđen ali ne umanjuje razočaranje i tugu i ljutnju za propuštenim putem  :x
vecicrnogorac i Gasho ponovo imaju moje zahvale na ponuđenom gostoprimstvu ali ove godine nažalost ništa od toga.
Sad slijedi popravak RSV-a i odrađivanje tog puta na proljece  (y)
Ne bacajte ono Nikšicko koje ste mi pripremili, brzo cu ja  :mrgreen:
Ako mislite da tema nije za putovanja slobodno prebacite u drugi topic

Ajd dobro je, živ si i zdrav  (y) (y)
 
I meni je zao sto se necemo ponovo sresti ovdje, bar za neki duzi period...
Oporavi se lijepo, kupi motor, a za Niksicko ne brini...
 
brum said:
Pa što je bilo, gdje, kako  :(?

Ma 500 metara od doma, malo ulja na cesti, kocenje pred lagani lijevi zavoj i kao da sam na led naletio, još uvijek ni sam ne znam sta je tocno bilo. :x, a najzanimljivije od svega frend me zove da idemo malo vozit se na motocross stazu i kazem mu da ne idem jer mi samo treba da se slomim na motocrossu 5 dana prije puta i da ja ide na bazen na plivanje, te na povratku sa plivanja padnem  :mrgreen: zaključak plivanje moze biti opasnije od motocrossa  :mrgreen:

Ljudi hvala na podrsci, a na put krecem na proljece ali boli kad nesto planiras cijelo ljeto, odrices se godisnjeg, slobodnih dana i jos stosta i onda 5 dana prije puta sve propadne zbog gluposti, a jebiga to je zivot.

Uglavnom Gasho, Easy i ostali moguci domacini vidimo se na proljece  (y)

 
Ne znam kako ali sam prvi post napisao pod tudjim nickom  :shock: haker  :mrgreen:

ovo sam ja napisao

Pa što je bilo, gdje, kako  ?


Ma 500 metara od doma, malo ulja na cesti, kocenje pred lagani lijevi zavoj i kao da sam na led naletio, još uvijek ni sam ne znam sta je tocno bilo. , a najzanimljivije od svega frend me zove da idemo malo vozit se na motocross stazu i kazem mu da ne idem jer mi samo treba da se slomim na motocrossu 5 dana prije puta i da ja ide na bazen na plivanje, te na povratku sa plivanja padnem  zaključak plivanje moze biti opasnije od motocrossa 

Ljudi hvala na podrsci, a na put krecem na proljece ali boli kad nesto planiras cijelo ljeto, odrices se godisnjeg, slobodnih dana i jos stosta i onda 5 dana prije puta sve propadne zbog gluposti, a jebiga to je zivot.

Uglavnom Gasho, Easy i ostali moguci domacini vidimo se na proljece 

 
Loki said:
Ne znam kako ali sam prvi post napisao pod tudjim nickom  :shock: haker  :mrgreen:

ovo sam ja napisao

Pa što je bilo, gdje, kako  ?


Ma 500 metara od doma, malo ulja na cesti, kocenje pred lagani lijevi zavoj i kao da sam na led naletio, još uvijek ni sam ne znam sta je tocno bilo. , a najzanimljivije od svega frend me zove da idemo malo vozit se na motocross stazu i kazem mu da ne idem jer mi samo treba da se slomim na motocrossu 5 dana prije puta i da ja ide na bazen na plivanje, te na povratku sa plivanja padnem   zaključak plivanje moze biti opasnije od motocrossa 

Ljudi hvala na podrsci, a na put krecem na proljece ali boli kad nesto planiras cijelo ljeto, odrices se godisnjeg, slobodnih dana i jos stosta i onda 5 dana prije puta sve propadne zbog gluposti, a jebiga to je zivot.

Uglavnom Gasho, Easy i ostali moguci domacini vidimo se na proljece 

Koliko si hmelja imao u sebi ?
 
E JEBIGA LOKI NEMAŠ SREĆE S TIM TALIJANSKIM POLUPROIZVODOM A ČUO SAM I DA SI LEPI BIO A I DA NEĆE NA ZADNJI. RECI JESU TO PODMETANJA ILI ŠTA JE STVARNO ULJA BILO. :mrgreen:
 
Gasho said:
Jes ti loki ili manakao, alloooooo... :mrgreen:

Nemam pojma kako sam odgovorio pod tuđim nickom, postao sam iz internet caffea pa je valjda prije mene bio  Manakao i ostao ulogiran a ja nisam obracao paznju na to, a jebiga.

urar gle, ako mislis na to da sam bio pijan, nisam! A ja mislim da je bila masna cesta jer drugi dan kad sam isao pogledati cijelom duzinom ceste je bio trag od ulja, ajebiga možda je samo loša sreća.
Na zadnji ideee samo tako ali nije uzrok pada jer sam ga fino spustio i pao 50-ak metara dalje.
A nije bas da tvoja VTR-ka nije upoznata sa asfaltom iz bliza  :mrgreen: ali jedina razlika je sto ne ide na zadnji  :jesus:

 
GIXER said:
Koliko si hmelja imao u sebi ?

Ako misliš na kriv nick, samo dvije, tri male pivice, ako mislis na pad odgovor jr u postu vise  :jesus:
A kad smo vec kod hmelja mogao bi veceras platit koji!?
Placa je bila tak da se ne mos izmotavat
 
ak ko pivu plaća evo i mene  (y)