Makedonija -Livno 29.07-05.08

Mrs.O

New member
Pokret bi bio 29.07.2007 u nedjelju iz Rijeke preko Dubrovnika, Ulcinja,  Albanije do Ohrida a za nazad u Livno na motosusret subota 04.08.2007 ? Ide tko sa nama ?

Za sad nas ima 4.

Razmislite
 
Mogu vam samo reci, necete pozaliti ni kapi znoja....

(y)

Ako budete trebali neki savjet ili imate pitanje, tu sam..... jos sutra...  :jesus:

(y)
 
Hvala na ponudi, ali mislim da možeš komotno ići.  (y)
Naime drugi, treći dan nakon vašeg povratka dohvatili smo  Alfred Stokesa i pošteno ga preispitali, a sudeći po njegovim reakcijama i iznesenim dojmovima uvjerili smo se  da vam je zaista bilo lijepo..
Pozdrav
 
Gasho said:
Misliš capriciose... :jesus:

Pa kad navaljujes....

PS  jelom protiv OFFa
 
Ko je sa TDM-om pulske registracije u Crnoj Gori... :misli:
 
mi iz Dubrovnika za CG krećemo 30.07 ujutro, tako da se možemo naći na cugi (y)
 
Poslati ćemo ti SMS kad krenemo iz Dubrovnika (da te ne bi probudili  :D), a ti onda javi u kojem gradu da se presretnemo.
 
(y)

Niste mi odgovorili za TDM iz Pule, ili ne znate...
Mislio sam da nije neko iz ekipe...
 
rado bih isao s vama ali posao zove rano ujutro (y)
svaka cast svima koji ce ici  :)
doci cu ako bog da u livno pa se vidimo gore na moto partyu (y)
 
Neka vas put nanese preko Galičice
( brdo koje je između Ohrida i Bitole) odličan pogled, izvrstan asvalt i sa vrha se vidi cijelo Ohridsko jezero (y)
U Bitoli ima neki disko Aqua-nešto koji ima stakleni pod, a okolo u akvariju plivaju ajkule( nismo bili , ali sam čuo od nekog tipa za to).
Večernji izlazak na klopu obaviti u Belvedere restoranu na obali Ohridskog jezera( nemreš fulat,ispred su parkirana 2 fijakera) i konobar Dončo nek vas usluži (y)(probat palačinke sa orahom i medom,šlagom i čokoladom);
na pristaništu tražite Ljupka--skiper koji vozi po 1e po osobi po satu (y)(vjerojatno će vas poslje odvesti do restorana Evropa sve 5, ali nemoj jesti gulaš ni tjesteninu--grill je ipak grill)
ak se još kaj sjetim napišem
u svakom slučaju lijep provod i sretan put (y)
 
Mi smo u Dubrovniku srijedu i četvrtak, ako tada budete išli nazad, zvrcnite da kafenišemo  :wink:
 
amanita said:
Mi smo u Dubrovniku srijedu i četvrtak, ako tada budete išli nazad, zvrcnite da kafenišemo  :wink:
oprostite ali kojeg datuma_? u DU sam i ja u Četvrtak i Srijedu..1. i 2.gog pa eto da malo forumaša upoznamo ja i djevojka.Život nam je dosadan i naporan od posla
Inače sam na otoku pa bla bla bla....  :LOL: :LOL: (y)